Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita camip's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.06.2008
    Postari in forum
    32
    as dori si eu sa intreb alte mamici care participa la concursul cea mai curioasa mamica sectiunea ingrijirea bebelusilor ce raspuns este bun la intrebarea 2,ca orice raspuns as da tot e gresit.le am luat pe toate la rand si degeaba tot zice ca e gresit.la celelalte intr.dau raspunsul si e bine,la intreb 2 spune mai multe dar niciunul nu i corect.lamuriti ma si pe mine ca nu inteleg ce se intampla.

Floricica Cu Vechime annee's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    8.186
    Toate variantele la punctul 2,pai numai odata poti sa participi la acel concurs si eu particip si nu am castigat nici odata dar nu e problema asta e sunt altele mai norocoase

Membru inregistrat la
    12.06.2008
    Postari in forum
    32
    in regulament scrie ca poti sa participi ori de cate ori doresti,adica poti participa in fiecare zi.la intreb 2 am scris ca raspunsul e"toate variantele" dar imi spune ca nu e bun.la celelalte imi spune ca raspund corect.deci imi da 4 puncte din 5.si asta in fiecare zi desi am raspuns la intreb 2 toate variantele.nu e vorba de castig,eu am castigat la concursul asta acum 2 luni.sa r putea sa fie vorba de o problema tehnica.as ruga sa mi raspunda un adm al site-ului

Membru inregistrat la
    12.06.2008
    Postari in forum
    32
    in regulament scrie ca poti sa participi ori de cate ori doresti,adica poti participa in fiecare zi.la intreb 2 am scris ca raspunsul e"toate variantele" dar imi spune ca nu e bun.la celelalte imi spune ca raspund corect.deci imi da 4 puncte din 5.si asta in fiecare zi desi am raspuns la intreb 2 toate variantele.nu e vorba de castig,eu am castigat la concursul asta acum 2 luni.sa r putea sa fie vorba de o problema tehnica.as ruga sa mi raspunda un adm al site-ului

Membru inregistrat la
    12.06.2008
    Postari in forum
    32
    scuze.raspunsul mi a fost luat de 2 ori

Membru inregistrat la
    12.06.2008
    Postari in forum
    32
    scuze.raspunsul mi a fost luat de 2 ori

Floricica Novice rodikutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.02.2008
    Postari in forum
    328
    Si eu patesc la fel, cred ca ceva nu e in regula cu intrebarea nr.2!

Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    Buna fetelor, eu am verificat de mai multe ori si era in regula, vad ca sunteti cateva care au aceeasi problema. Am sa mai verific o data, apoi astept sa imi spuneti daca totul e ok.

Floricica Debutanta bebelaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.10.2007
    Postari in forum
    957
    Cu siguranta acum problema s-a rezolvat, insa daca inca intampinati probleme, va astept cu mare placere sa le rezolvam impreuna

Membru inregistrat la
    12.06.2008
    Postari in forum
    32
    da.acum merge.imi pare rau ca nu am semnalat greseala de la inceput.acum punctele sunt pierdute.ramane pe luna viitoare.important e ca s a rezolvat.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari