Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime cristina1979's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.07.2007
    Postari in forum
    5.182
    E posibil sa o fii vazut ca eu am nascut pe 19.12!Te cheama cumva Raluca?

Floricica Avansata doloro's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.11.2007
    Postari in forum
    2.392
    Anette pot eu sa te ajut , eu locuiesc in Londra si am folosit infacol si este foarte bun , trimite-mi un mesaj privat sper sa luam legatura.

Floricica Avansata lauraaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.01.2007
    Postari in forum
    1.234
    buna fetelor ma alatur si eu voua,de vreo 1 saptamana a inceput si al meu cu durerile obisnuite... doarme de la 00 pana pe la 10-12 (cu 2-3 treziri de mancat)apoi incepe mult asteptatul spectacol de plans:( eu ii dau bonisan si ceai baby calm si tot degeaba,se ghemuieste,urla,se zbate,nu stiu ce sa mai fac,papa are nan 1,singura solutie dupa multe ore de urlat este tinutul in brate + plimbat prin casa cu suzeta in gura normal :))e foarte obosit si il vad cum i se inchid ochii dar daca il pun jos incepe iar,cat mai tin durerile astea???pupuici si sanatate multa

Floricica Nou Venita anette's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.12.2007
    Postari in forum
    19
    Nu. Ma cheama Ana. :)

Floricica Nou Venita anette's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.12.2007
    Postari in forum
    19
    Multumesc mult Doloro. Vorbim pe privat.

Floricica Senior anissia's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2007
    Postari in forum
    3.659
    Dororo,sper sa nu te superi pe mine,o sa incerc sa "profit" si eu de ajutorul tau si sa te rog,daca se poate,sa-mi iei si mie inca 2-3 flacoane de Infacol,iti trimit banii+ taxele pt coletcum vrei tu,Western union,money gram ....

Eu am avut 3 flacoane care mi s-au terminat acum 2 saptamani si au reaparut colicii si chiar nu mai am de unde sa fac rost. Am ajuns sa iau 2-3 fiole de algocalmin pe zi pt dureri de spate ca stau numai cu ea in brate..cand in sfarsit credeam ca am scapat de trezitul noaptea,am luat-o de la capat..la 3-4 e in picioare si iar mi se zvarcoleste de durere! Ii dau Espumisan care tot simeticona are dare degeaba..infacolul a fost sg care ne-a ajutat!

Daca ai putea sa-mi sumperi si mie ti-as fi profund recunoscatoare!

Multumesc anticipat!

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    fetelor,exact aceeasi solutie o contine si medicamentul pe care i-l dau eu lui Khloe simaticone numai ca la mine se numeste mylicone nu infacol.a inceput sa isi faca efectul si khloe doarme acum bine de cateva nopti doar ca mi-a fost cam frica sa ii dau. acum ii dau tot la a doua masa. cica se poate da la fiecaremasa dar sa nu fie mai mult de 12 doze pe zi.simaticonul se fol de mult in europa si e f bun

Membru inregistrat la
    24.11.2007
    Postari in forum
    2.392
    Anissia ti-am lasat un mesaj privat

Floricica Senior anissia's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2007
    Postari in forum
    3.659
    Mersi mult Doloro,ti-am raspuns la mesaj si te-am adaugat pe lista mea de mess!

Pupici!

Floricica Nou Venita tortpaine's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.01.2008
    Postari in forum
    15
    Buna fetelor ,

Va anunt ca si Leusorul meu are colici . Face putin scandal , e nitel agitat . In rest? Doar dimineti pline de viata .

Membru inregistrat la
    24.11.2007
    Postari in forum
    2.392
    Anissia astept sa vorbim

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari