Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita adiglow's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2008
    Postari in forum
    107
    sa-ti traiasca,sa fie sanatosi si sa va bucurati de ei!!baietelul meu e nascut tot pe 11 nov...poate vreodata se vor intalni:))))
    probleme cu colicii am vut si noi si inclin sa cred ca nu am scapat inca,dar...deh...trecem peste!!!!suntem mari de-acum!!poopici si sa treaca durerile de burtic mic!!

Floricica Senior irinacodrin's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.08.2007
    Postari in forum
    3.374
    noi am avut colici pana la 2 luni si bonisanul a fost super. la 10 minute dupa ce ii dadeam imediat se linistea si adormea.
    dar cred ca nici nu au fost asa intense.

Floricica Senior anissia's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2007
    Postari in forum
    3.659
    Eu am deschis acest topic si..la fel...pana la aproape 3 luni jumate ne-am luptat rau de tot cu colicii pana am descoperit Infacolul.De atunci am ramas cu placerea plimbatului in brate pt ca doar asa se linistea si..acum,de cand cu al -3 -lea dintishor ..o luam de la capat!

La noi Bonnisanul nu a fost suportat,la max 10 min dupa el imi vomita in jet iar ceaiurile erau apa de ploaie..

Pt cele ce se chinuiesc f tare cu bebelushii,eu recomand INFACOL cu toata caldura,din pacate se gas doar in Anglia ori..pe net dar,la preturi astronomice! Eu am incercat fara sa mint ABSOLUT TOATE PROD DE COLICI DE PE PIATA SI..numai cu INFACOL ne-au trecut! Si a fost rau de tot,ziua nu dormea sub nici o forma iar noaptea se trezea f des...gaze la greu,zvarcolit,tipat si..tot tacamul!

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    sa iti traiasca bebe si o sa sarbatorim in curand cele 5 lunite si speram ca fara colicii de acum in colo

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari