Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice rocksy's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.05.2007
    Postari in forum
    502
    dar mamici din Rm Valcea, nu avem?K as dori si eu sa le cunosc...eu tau in zona 1 Mai,si as dori sa mai cunosc mamicutze de fetitze sau baieitei.....eu am fetitza..o cheama Coralia si pe 7 August face 5 luni :)) va pup

Floricica Novice cheran's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.05.2006
    Postari in forum
    446
    Dar cum sa nu , acelasi lucru ma intrebam si eu. Cred ca numai noi doua suntem din valcea. Stau in Nord pe Rapsodiei.

Floricica Novice rocksy's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.05.2007
    Postari in forum
    502
    se pare ca suntem singurele mamici din ramnicul valcea????pacat...credeam ca vom fii mai multe.Sau celelalte nu au curaj sa se inscrie??Poate avem ocazia sa ne intalnim,mamico din Rm Valcea :)) tu vii prin centru cu bebe?sau stai doar prin nord?te pup

Floricica Nou Venita plorelai's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.09.2006
    Postari in forum
    4
    buna, mamicilor! eu sunt o viitoare mamica din Rm. Valcea. imediat intru in saptamana 39, asa ca nu mai e mult si o sa imi tin printesa in brate! ma bucur ca am gasit un topic cu mamici din valcea, poate asa putem sa mai schimbam si noi o vorba-doua, sau sa iesim in parc impreuna..:))))

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari