Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita anka10012007's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.03.2007
    Postari in forum
    67
    Mario are 3 luni si o saptamana si e atat de dragalas, rade in hohote, se zbenguie intruna atunci cand ii fac dusuletul zilnic (adica il spal zilnic pe fatuca, pe gatut, pe manute, pe picioare si pe ciucuras), tot ce prinde in manuta baga in gurita. E tare scumpic!!!!!! Al vostru ce face? Deja vreau sa incerc sa-i dau suculet de morcovi. Zilele trecute i-am dat o felie de portocala si o lingea intruna. Trebuia sa o tin bine ca sa nu o inghita! Pupici!

Floricica Debutanta gabyy's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.03.2007
    Postari in forum
    902
    felicitari !ai un bebe super,,,sa-ti traiasca si sa te bucuri de el in continuare...tineti-o tot asa,cu rasete si zbenguieli
    -pup bebe mario

Floricica Debutanta georgiana mihai's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.03.2007
    Postari in forum
    628
    Mihnea are tot trei luni si o saptamana,se joaca toata ziua-da din manute si picioruse,rade mai tot timpul,gangureste, se babaceste cand facem baita...si lui ii place portocala dar nu prea i-am dat doar am incercat,inca nu i-am dat suc de morcov papam doar formula si ceiut.doarme noaptea doar o data se trezeste ,iar ziua doarme cu intermitente-ii place sa ii cant si sa vorbesc tot timpul cu el.va-si trimite poze dar tot nu am reusit desi am urmat instructiunile lui mama gugu-ii spun ca sunt prea mari.
    sanatate la toti bebei si la mamele lor.

Floricica Debutanta georgiana mihai's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.03.2007
    Postari in forum
    628
    Am reusit!dar mai am o intrebare:daca vreau sa pun mai multe poze in album cum fac?multumesc!

Floricica Novice anabutucutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2006
    Postari in forum
    598
    da, asa zic si eu!!! numai bine!...

Floricica Novice anabutucutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2006
    Postari in forum
    598
    si ioana mea era la fel...acum are 5 luni si tare mai vrea in bratze...si sa-i vb toata ziua...
    ce pot sa spun este ca la 3 luni a scapat de colici si tare a fost bine...va pup!

Floricica Nou Venita deen's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2007
    Postari in forum
    2
    noi avem 2 luni si am fost operati de hernie anghinala totul a fost bine suntem putin agitati dar sper sa treaca vreau mesaje despre aceasta boala

Membru inregistrat la
    04.03.2007
    Postari in forum
    67
    Mama deen, dar cum ti-ai dat seama ca are hernie anghinala? Multa, multa...sanatate!

Floricica Nou Venita sorinionut's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.04.2007
    Postari in forum
    8
    am si eu o intrebare:pot calatori cu el cu avionul la 3 luni si ceva? Nu o sa aibe probleme cu presiunea?

Membru inregistrat la
    04.03.2007
    Postari in forum
    67
    Si eu am fost in Austria zilele trecute dar nu l-am luat cu mine cu toate ca mi-a fost foarte greu fara el. Mi-a fost groaza de atata drum. Am fost cu masina. Parerea mea e ca, daca te lasa cu el in avion si daca este cuminte ia-l cu tine. Drum bun si sa fie cuminte. pupici

Floricica Nou Venita cristinabozga's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.05.2007
    Postari in forum
    1
    matei al meu are trei luni si se joaca toata ziua, e vesel si plin de energie... asta desi are doar 5 kg.. am trecut acum 2 sapt pe milumil si nu a mai evoluat deloc...in plus, este si f constipat.. azi am trecut pe nan, poate asa va fi mai bine... mi-ar prinde bine un sfat...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari