Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita victorya's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.07.2008
    Postari in forum
    122
    Stiu ca acest topic va fi inchis dar poate astfel reusesc sa atrag atentia celor care sunt in masura sa decida daca concursul cu voturi este tocmai corect sau nu.Eu cred ca nu este si sunt sigura ca mai sunt mamici care sunt de acord cu mine.

Daca va uitati doar la mamicile care castiga sunt cele care castiga de luni de zile concursurile cu voturi,de ce nu castiga si alte mamici? pentru ca nu sunt cunoscute,pentru ca nu trimit mesaje cu rugaminti de a fi votate sau...sunt multe modalitati de a obtine voturi si nu pe cai cinstite iar cele despre care voi spune stiu asta si profita.

Claudiadinu,dorian,chry1,mykyduta sunt cele care castiga luna de luna concursurile.Cum??Ele stiu.

Dovada ca mukyduta tocmai a castigat un concurs dar nu este multumita,de ce sa castige si alta mamica,mai bine sa castige ea si la alt concurs la care avanseaza rapid.Chry1 deja a facut-o.

Ce sa mai spun de claudiadinu care e si mai dornica sa castige este pe primul loc castiga cu siguranta doua concursuri,cum sa faci fata unei astfel de concurente in fata careia nu ai nici o sansa...

Mamici care sunteti inscrise in concurs sunteti de acord cu mine?????

Administratorul ar trebui sa decida,sa schimbe daca se poate modul de votare,organizare a concursurilor cu voturi pentru a da sansa mamicilor sa participe dar sa si castige fiecare nu doar unele.

Va multumesc si scuze daca am derajat pe cineva.

Vreau doar dreptate si drepturi egale pentru toate mamicile de pe forum.

Floricica Senior irinacodrin's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.08.2007
    Postari in forum
    3.374
    nu stiu daca este sau nu adevarat ce zici tu. ceea ce eu nu inteleg este de ce unele povestiri au peste cateva sute de voturi, nu multe povesti vreo 6 sau 7, in timp ce muuuuuuuuulte altele, aproape toate celelalte au 7 voturi, 5, 3 sau chiar 0. si multe di ntre acestea sunt cam la fel, povestile adik.

am inteles , nu plac la oameni toate povestile , dar parca prea mare e discordanta.

Floricica Nou Venita corinutzabebu's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.01.2008
    Postari in forum
    3
    Sunt de acord cu tine.
    Eu am scris despre asta la Probleme tehnice si sugestii.
    Sper doar sa se ia masuri in acest sens pentru ca problema asta persista de luni de zile.

Floricica Nou Venita corinutzabebu's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.01.2008
    Postari in forum
    3
    Ai dreptate.Ar trebui cat mai multe mamici sa-si spuna parerea,despre aceste concursuri.

Floricica Avansata madyflo's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.03.2008
    Postari in forum
    2.090
    Si eu am primit mesaje private cu rugamintea de a vota povestile altora.Dar sincer nu m-a deranjat cu nimic.Daca am vrut am votat daca nu...nu.Un simplu mesaj nuinseamna neaparat obligatia de a face ceea ce ti se4 cere.Nu cred ca daca primesti un mesaj,gata esti si obligat sa votezi.
    Si eu am participat la concursurile cu voturi si nu am castigat niciodata,dar nu vad de ce as face din tantar armasar.Ba chiar am votat si povestile care mi-au placut si povestea lui claudiadinu,care intradevar a fost o poveste frumoasa si nu vad de ce ar avea cineva ceva de obiectat.In regulament nu se specifica nicaieri ca daca ai participat la u concurs si ai castigat nu mai ai dreptul sa participi la urmatorul concurs.Asa ca indiferent daca ai castigat sau nu,nu te opreste nimeni sa participi si la celalalt concurs.Mie nu mi se pare nimic in neregula.

Floricica Senior mykyduta's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2007
    Postari in forum
    4.132
    Draga victorya ,ma deranjez sa iti raspund pentru ca nu inteleg cum indraznesti sa ridici tocmai tu aceasta problema, tu care te-ai inscris la toate concursurile si pana sa aparem noi erai pe primul loc cu sute de voturi. De fapt , cred ca te-ai enervat foarte tare cand ai vazut ca ai bagat peste 500 de voturi la un concurs, iar eu am reusit sa castig pana la urma. Cred ca este problema mea cati prieteni am pe forum care ma ajuta atunci cand am nevoie si pot sa iti spun ca am destui pentru ca frecventez cu mare drag acest forum de mult timp.
    Sa revenim la problema ridicata de tine. Tin sa te anunt pe tine si pe mamicile care nu stiu acest lucru, ca acesta este cel de-al doilea concurs cu vot pe care eu il castig de cand sunt membru pe acest forum. Fiecare membru are dreptul sa se inscrie la concursuri ori de cate ori doreste.
    Acest forum este un loc unde s-au legat prietenii frumoase si unde ne ajutam si ne sustinem cu mare drag, asa ca te rog sa nu incerci sa imprastii ura pe aici pt ca nu cred ca vei avea prea multi aliati. Eu sunt o mamica care intra pe acest forum de dragul prieteniilor pe care le-am legat nu pentru concursuri si asta o poate spune numarul meu de postari.

Victorya draga, care este de fapt si de drept problema ta, ca nu mai poti tu sa castigi toate concursurile?
    Eu zic sa nu te mai agiti atat, sincer, ca sunt lucruri mult mai frumoase si importante in viata decat un concurs.

Floricica Avansata chry1's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.08.2007
    Postari in forum
    2.186
    Scumpa Victoria,mai multe mamici stim deja ca tu esti Angela,si scrii mesaje de pe alte id-uri,gen Corinutzabebu.
    Cred ca te deranjeaza,si te enerveaza la culme ca ai vazut ca nu ai avut sanse sa castigi jucaria,si incepi sa bagi hara,si ura intre noi.
    Daca esti asa de corecta de ce nu ai avut tupeul sa concurezi cu id-ul tau real,Dorian?Ai ajuns sa nu mai ai tupeu sa participi cu id-ul tau,din cauza atator concursuri pe care le-ai castigat si tu si de asemenea si prietena ta maimutica.
    Eu am castgat un singur concurs cu voturi draga mea,si particip acum la inca unul,unde scrie ca nu am voie,cine esti tu sa ne judeci pe noi?
    Ia spune iti mai aduci aminte cate concursuri la numar ai castigat si tu si maimutica?
    Sper ca nu am suparat penimeni,dar asta e parerea mea sincera,si dak Angela a zis ca oricum acest topic v-a fii inchis,am indraznit sa-mi spun si eu parerea mea.
    Va multumesc!

Floricica Cu Vechime claudiadinu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2006
    Postari in forum
    8.772
    Draga, Victorya si Corinutza, in primul rand bine ai/ati venit in comunitatea noastra!
    Acum revenind la subiectul deschis de tine, Victorya, sa sti ca nu ai nici un drept sa acuzi pe nimeni. Acest forum nu este pentru cele care cauta cearta. Asa ca, te rog frumos sa iti revizuiesti atitudinea.
    Ma simt obligata sa iti raspund la acuze, chiar daca nu meriti. Eu nu am nimic cu tine, nu te cunosc si poate nici nu ar fi bine.
    De ce ai deschis acest subiect, ai zis ca o sa poti face ceva daca nu ai putut sa castigi la toate cele trei concursuri la care participi. Nu ne mai acuza pe noi ca participam la multe concursuri, tu ce faci? Eu una am o vechime destul de mare pe forum si pe site si intentionez sa devina si mai mare, pentru ca imi place aici si ma simt bine, dar din pacate exista oameni ca tine care nu cauta decat scandal. Si, avand o vechime mare, am si prieteni multi, care in timp s-au format si normal ca ma ajuta, asa sunt prietenii.
    Daca tot acuzi, te intreb si eu, tu ai cont aici de pe 3 iulie, in aceeasi zi in care te-ai inscris si la primul concurs si in aceeasi zi in care ai si facut 100 de voturi, de unde te intreb eu, pentru ca prieteni cred ca nu ai avut timp sa-ti faci in 5 minute aici pe forum.... ma rog, trecem peste, oricum, daca continui cu aceasta atitudine, nici nu o sa-ti faci prea multi prieteni pe aici, pentru ca noi nu suntem asa.
    In privinta rugamintii tale catre administrator, cred ca te inseli, regulamentul concursurilor nu l-am facut eu si nici alte mamici concurente, ci l-a facut administratorul si este foarte clar. Nu scrie nicaieri ca nu avem voie sa participam la doua concursuri consecvente. Eu am castigat, intradevar, 2 concursuri cu povesti, acum particip la inca doua, am "lasat" si alte mamici sa participe si sa castige... oricum, nu am de ce sa ma explic tie, eu stiu ca nu am incalcat nici un regulament si ca particip corect si ca premiile castigate de mine sunt castigate pe drept si copilasul meu se bucura pe deplin de ele.
    In final, iti mai spun, poate nu sti, asta inseamna un concurs, trebuie sa te astepti la concurenta... ori castigi ori pierzi, nu e nici o tragedie.

Floricica Cu Vechime dorian's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.08.2007
    Postari in forum
    5.910
    Buna dragele mele mamici!
    In putinul timp pe care il am liber,mai incerc sa intru pe forum macar sa mai citesc uneori daca nu pot zilnic.
    Astazi am intrat ca sa-l felicit pe scumpul nostru Cosminel pui de Ioana(ghiza).Vreau sa cred ca am destui prieteni pe forum si destula vechime,nu am nevoie sa ma dau a fi altcineva si cu atat mai putin pentru a participa la concursuri.Ce nu intelegi CRYSS,oare nu are voie sa mai fie cineva din Tecuci,daca apare cineva acela trebuie sa fiu eu.Sa-ti fie rusine chiar nu ai altceva de facut decat sa te legi de mine????Eu muncesc draga mea si am in acelasi timp grija de copilul meu,stii ce inseamna asta?
    Nu credeam ca tocmai cele pe care le consideram prietene ma ataca in halul asta.Ce sa mai spun de altii.
    Poate trebuie sa va amintesc ca sunt corecta si atunci cand a aparut un scandal privind concursurile eu am retras povestea mea,din bun simt zic eu,care altora le lipseste.
    Nu vreau sa mai spun nimic...mi-ati lasat un gust amar si o mare tristete...
    Imi cer scuze pentru cele scrise,catre cei care vor citi,cred ca aveam un drept de a spune cateva cuvinte.
    Eu nu particip la nici un concurs pe forum,intelegeti odata.

Floricica Nou Venita danafulop's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.11.2007
    Postari in forum
    4
    Toate sunteti la fel. Nu stiti care sa castigati mai multe concursuri in mod "cinstit", desigur!

Floricica Cu Vechime claudiadinu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2006
    Postari in forum
    8.772
    Danafulop, bine ai venit in comunitatea noastra!
    Ai dreptate, toate suntem la fel, dornice sa castigam niste jucarii pentru copilasii nostrii, asta este firea omului, nu?
    Acum, daca se castiga 'cinstit' sau nu, fiecare se descurca cum poate, cine are prieteni mai multi care sar in ajutor este in avantaj. De fapt asta este regulamentul concursului, asa este facut, cu modalitatea de votare. Daca nu se dorea a fi asa, se tragea la sorti sau se alegea povestea de catre administratori, dar asa a vrut administratorul si asta este modalitatea de functionare a concursului, nu?
    Ne conformam si concuram ;)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari