Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata lumia.'s Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2006
    Postari in forum
    1.458
    Deschid acest subiect stiind ca la sfarsitul anului fiecare isi face un mic bilant pe anul ce a trecut si isi rezerva anumite dorinte in anul ce vine.Voi dragi mamici ce va doriti de la 2007?

Floricica Cu Vechime xandrutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.08.2006
    Postari in forum
    5.009
    cat mai multa sanatate...

Floricica Avansata lumia.'s Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2006
    Postari in forum
    1.458
    Pentru mine si familia mea anul ce trece a fost unul roditor,am fost sanatosi toti 3,ne-am amenajat apartamentul(mai avem putin sa terminam),ne-am luat masina ,a fost armonie in familie.In anul ce vine imi doresc sa fim sanatosi,asta e pe primul plan,sa ne continuam amenajarea apartam.,sa-mi iau permisul de masina,sa mergem intr-o vacanta in afara,toate astea cu ajutorul lui Dumnezeu

Floricica Avansata dienuka87's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.09.2006
    Postari in forum
    1.448
    Sanatate...ca daca ai sanatate,reusesti sa le faci pe toate!

Floricica Nou Venita annamaria ditiu's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.03.2006
    Postari in forum
    55
    Eu imi doresc foarte multe lucruri de la anul ce vine. In primul rand SANATATE intregii familii, noua casa ridicata macar in rosu, baiatului succes in scoala la care l-am inscris, pentru fetita "succes" la cresa, sotului meu o avansare cat mai grabnica, mie un rezidentiat trecut cu bine si un loc de munca nou si mai bun, sa-mi revad fratele si reusita in proiectele pe care le avem. Verisoarei mele multa rabdare si copilului ei sanatate si sa treaca cu bine peste marea incercare la care sunt supusi ( copilasul sufera de leucemie). Cam atat mi-a venit acum in minte si sper ca toate se vor implini.

Moderator Floricica Veterana vava's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.09.2006
    Postari in forum
    13.949
    Ce imi doresc buna intrebare.In primul rand sa avem multa sanatate,forta de munca,sa ne facem casa,sa am un bebe,iar Maria fetita mea sa fie sanatoasa asta imi doresc cel mai mult de la anul 2007.Sper sa se implineasca.

Floricica Avansata munteanu raluca's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2006
    Postari in forum
    2.001
    Anul 2006 a fost un an mort,nu am realizat nimic fata de anul trecut(am facut o fetita frumoasa,care e bucuria noastra cea mai mare,am reusit sa ne amenajam casa ca sa poata fi locuibila).In afara de vacanta care am facut-o in itlia la nasii nostri de cununie,nu am facut nimic,totul a mers rau.
    Pentru anul 2007 mi-as dori sanatate pentru toata familia,un servici mai bun(o avansare voi avea in urma cursului facut,dar stand atata timp acasa mi-e cam frica),Si sa avem noroc cu planurile pe care le avem dpdv.financiar.
    LA MULTI ANI!

Floricica Senior getutica's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.10.2006
    Postari in forum
    2.571
    Anul 2006 a fost un an foarte bun pentru mine! In primul rand pentru ca mi l-a daruit pe Teo si in al doilea rand pentru ca suntem sanatosi cu totii! Si din punct de vedere financiar n-a fost rau, ba chiar deloc!
    Pentru 2007 imi doresc sa fim in continuare sanatosi, voiosi si cu chef de munca, ca in rest le-om face pe toate!

Floricica Senior nevgian's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2006
    Postari in forum
    3.298
    ANUL 2007 SA NE ADUCA SANATATE NOUA SI PARINTILOR NOSTRI!!!INTELEGERE ,BANI SI MULT NOROC!!!

Floricica Avansata ogabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.12.2006
    Postari in forum
    2.458
    Noi ne dorim sanatate ,ceea sa aveti si voi din partea noastra!

Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    noi ne mai dorim un bebe.la anu pe timpul acesta sa ne bucuram toti 4 de Craciun!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari