Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime isaelena's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.11.2007
    Postari in forum
    6.011
    Buna.

a fost cineva pacienta doamnei doctor Moisa?

MULTUMESC

Floricica Nou Venita j_ulli_a's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.10.2006
    Postari in forum
    152
    nu am foat pacienta ei,dar am auzit numai lucruri bune

Floricica Nou Venita elena-camelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2007
    Postari in forum
    16
    buna sunt noua pe forum , si ai intrebat ce parere avem despre dc. anca moisa, eu am fost la ea de 2 ani si nu se vede nici un rezultat de aramane insarcinata. uni spun ca este un medic bun , dar eu nu stiu ce sa mai cred.

Membru inregistrat la
    22.11.2007
    Postari in forum
    6.011
    buna
    vorbim despre dr moisa de la giulesti?
    ce analize ti-a dat de facut?
    MULTUMESC

Membru inregistrat la
    03.12.2007
    Postari in forum
    16
    buna, despre dr. anca moisa de la giulesti. analize care le-am facutau fost dozarile hormonale;

Membru inregistrat la
    03.12.2007
    Postari in forum
    16
    fsh, lh, estradiol, prolactina, care au iesit bine , si am facut si histerosalpingografia care a iesit tot bine , dar eu tot nu raman insarcinata. Sunt disperata. Am facut si doua inseminari artificiale si tot nimic.

Membru inregistrat la
    22.11.2007
    Postari in forum
    6.011
    draga mea, imi pare rau pentru experienta ta. eu sunt cam pe dinafara ca sa zic asa....abia sunt incepatoare. Nu stiu prea multe si sunt atre interesata sa aflu cat mai multe.

Membru inregistrat la
    03.12.2007
    Postari in forum
    16
    iti urez bafta multa , si sa te ajute Dumezeu sa nu treci prin experientele care trec eu. succes

Membru inregistrat la
    22.11.2007
    Postari in forum
    6.011
    multumesc mult de urari, si tu sa AI TOT SUCCESUL in ceea ce iti doresti si sa ai grija de tine.sper sa nu am parte de experiente neplacute....deocamdata eu am facut niste anaize...cat despre inseminarile tale artificiale nu fi disperata trebuie sa te calmezi si sa mai incerci. Am o prietene care a incercat de 4 ori, si abia a 4 a oara a reusit, dar mereu spunea ca sigur va avea un Bb si acum are doua bebeluse superbesi abia se descurca cu ele.
    TE PUP SI POATE MAI VORBIM.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari