Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita dienutza123's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.09.2006
    Postari in forum
    22
    vreau sa va spun ca pana acum eram innebunita dupa cartile politiste , gen Rodica Ojog Brasoveanu , dar acum am citit de Shopie Kinsella....la cumparaturi., si inca 2 ...sunt super frumoase.

voi ce mai cititi ?

Floricica Nou Venita dienutza123's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.09.2006
    Postari in forum
    22
    chiar nicio mamica ?

Floricica Avansata ramona mag's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2006
    Postari in forum
    1.484
    pina acum ceva vreme mincam carti pe paine dar in ultimul timp chiar nu am mai avut timp si imi lipsesc

Floricica Avansata clauditza28's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.12.2006
    Postari in forum
    1.845
    eu m-am apucat sa recitesc carti de specialitate (drept) ca mi se pare ca am uitat tot.

Floricica Nou Venita iubita's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.03.2006
    Postari in forum
    48
    eu citesc o super carte se numeste CAND CERUL PLANGE e super o recomand tuturor putin citesc zilnic

Floricica Avansata clauditza28's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.12.2006
    Postari in forum
    1.845
    ce fel de carte este si cine este autorul?

Floricica Avansata lumia.'s Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2006
    Postari in forum
    1.458
    e deschis deja un subiect asemanator la discutii generale,"carti care v-au impresionat "
    aici

Membru inregistrat la
    11.03.2006
    Postari in forum
    48
    este scrisa de TED DEKKER este un thriller romantic sant pe la jumatea cartii cum eu nu sant un povestitor bun iti scriu cateva randuri dupa coperta cartii ca sa iti faci ideie despre ce e vorba

Membru inregistrat la
    11.03.2006
    Postari in forum
    48
    Intr-un mic sat din Balcani ,spre sfarsitul celui de-al doilea razboi mondial,o trupa de soldati joaca un joc crud,pe viata si pe moarte,cu un preot si cu enoriasii lui.La jocul acesta participa si Jan Jovic,impotriva vointei lui.N u este insa pregatit nici pt incredibila demonstratie de dragoste si nici pt ceea ce va urma
    Multi ani mai tarziu,acelasi joc se rejoaca,insa de data aceasta in inima lui Jan.Acesta se indragosteste nebuneste de femeia de care nu trebuie.Numele ei este Helen .Acum este randul lui Jan sa joace jocul.

Membru inregistrat la
    11.03.2006
    Postari in forum
    48
    cand am s-o termin poate iti povestesc cate ceva

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari