Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita floryleb's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.06.2006
    Postari in forum
    145
    lui Rares ii place mai ales muzica populara. cand o aude incepe sa danseze si sa dea din manute. asta numai la 8 luni. mi-ar placea sa mai aud si de la alte mamici ce muzica le place copiilor lor. pupici.

Floricica Debutanta gugu's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.01.2007
    Postari in forum
    753
    Noi ascultam tot innafara de manele....sigur ca muzica populara le place f. mult la copii ptr ca este ritmata...la noi merge radioul in permanentza pe un post cu muzica veche (Romantic Fm)..dar si muzica clasica(Pavarotti, Felicia Filip)....ne place orice

Floricica Debutanta georgiana mihai's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.03.2007
    Postari in forum
    628
    si noi ascultam orice,dar suntem mari fani aiCleopatrei Stratan-ghita in special ,Cutiutelor muzicale si Scooter-Maria da din maini si din picioare ritmat chiar,iar daca e o melodie care ii place aplauda!

Floricica Avansata arianna73's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    1.393
    noi suntem inca mici,2 luni si 3 zile,dar ne place muzica foarte mult,adorm cu ninna nanna de Brahms

dov
    dov este offline.
    Floricica Novice dov's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2007
    Postari in forum
    426
    noi ascultam de mici vivaldi anotimpurile dar acum ascultam cutiuta muzicala, muzica populara dar si ce difuzeaza MTV, KISS, U TV si cleopatra stratan preferata de cam toti copiii. Oana si Andrei

mischa2000
    Guest
    si noi tot pe romantic FM stam....
    Dar aseara am ascultat metalicca si ac dc si ne-a placut tare. Mai dadeam si din cap.

Floricica Avansata petrisorcosmina's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.10.2007
    Postari in forum
    1.957
    Cine are cutiuta muzicala rog din toata inima sa m-io trimita si mie pa adresa petrisorcosmina@yahoo.com
    pupici la bebici

Floricica Avansata ramolucas's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2007
    Postari in forum
    2.283
    Shi noua ne place orice gen de muzica, dar pe primul loc este muzica populara!

Floricica Nou Venita diana duicu's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.04.2007
    Postari in forum
    137
    Vladimir danseaza la orice i se pare mai ritmat. pina si la muzica de la reclame. iar cind ii cinte eu alunelul este in extaz. si cind maninca si aude un cintecel dintr-o reclama la tv da din capusor si din minute foarte vesel.

Floricica Avansata lumia.'s Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2006
    Postari in forum
    1.458
    eu de cand s-a nascut, ba chiar si din burtica ii cantam puiului meu,ea nu adoarme decat cantandu-i ceva, acum asscultam muzica ft mult, in special cutiutele muzicale, o parte din cantecele le stie si ea ft bine, dar si muzica normala nu neaparat pt copii,in special muzica ritmata prefera, tarkan de ex ii place mult, e doar un exemplu

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    Si Elenei ii place muzica..mai nou cea populara..si muzica ritmata

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari