Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime bjmaryo's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.07.2007
    Postari in forum
    6.462
    Salut fetelor...Sunt cam noua pe aici si as avea si eu o intrebare...ce carti cumparati de la librarii cu privire la sarcina,nastere,etc? Eu am vazut una foarte interesanta ,se numeste "Mama si copilul",autorul este Elisabeth Fenwick,anul aparitiei 2006,pretul fiind de 96 lei.As vrea sa stiu daca a cumaprat cineva si ce parere aveti despte carte.Am uitat sa spun ca are 264 pagini(ilustrate).Multumesc.

Floricica Avansata alimocanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.07.2007
    Postari in forum
    1.482
    Cartea isi merita banii, e super detaliata si contine informatii despre conceptie, sarcina, alimentatiea in timpul sarcinii, miscarea in timpul sarcinii, bagajul pt nastere, nastere.. refacerea de dupa si cresterea bebelusuil de la 0-3 ani, e ilustrata si foarte buna, parerea mea. Mi-am procurat-o din luna a doua de sarcina. E un ghid foarte bun pt viitoarele mamici, si e un best-seller.bisous.

Floricica Cu Vechime bjmaryo's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.07.2007
    Postari in forum
    6.462
    mersi de raspuns...acum sunt si eu o gravidutza si chiar saptamana asta am sa mi-o cumpar si eu.multumesc frumos

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari