Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta  Mami simona's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.08.2006
    Postari in forum
    745
    Fetelor, ma gandeam sa ne povestim cum am petrecut ziua de 8 Martie, ce cadouri am primit, daca am avut parte de surprizae deosebite. Ce ziceti?

Membru inregistrat la
    21.08.2006
    Postari in forum
    745
    Daca tot am deschis subiectul o sa spun cum a fost la mine. Sotul meu a fost formidabil astazi, s-a intrecut pe sine. M-a tinut in sah pana pe la pranz, cand a aparut acasa cu un superb buchet de flori si un super telefon, pe care mi-l doream foarte mult, dar nu indrazneam sa il mai cer ca deja am trei. Este vorba de un LG Chocolate. Eu sunt pasionata de telefoane, mai am un Motorola V3, un Samsung A 80 si un Zapp Z710 si nici nu ma gandeam ca minunatul LG imi va intra in posesie prea curand.
    Dupa ce mi-a dat cadoul m-a pacalit ca trebuie sa se intalneasca la un restaurant cu un client de al lui care avea sa ii restituie niste bani. M-a rugat sa il insotesc, sa bem si o cafea. Cand colo ne astepta o super masa romantica. Mai devreme ne-am intors. A fost tare frumos.

Floricica Avansata ana-alexandru's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2006
    Postari in forum
    1.925
    eu am primit flori
    dar a fost o zi super ,am iesit cu Alex pana la nasa lui si pana la urma am plecat impreuna cu ea in parc si chiar ne-am simtit bine

Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    am primit un parfum Giordani Silver si o petrecere pe cinste la restaurant:)

Floricica Nou Venita carmen iordache's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2006
    Postari in forum
    264
    Si eu am primit multe flori si o fusta care mi-o doream.Dar cel mai frumos cadou l-am primit de la Alex care mi-a spus "mama".

Membru inregistrat la
    21.08.2006
    Postari in forum
    745
    ce frumos, un cadou de neuitat!

Floricica Nou Venita carmen iordache's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2006
    Postari in forum
    264
    Intr-adevar, a fost emotionant.
    Myspace Layouts
    Myspace Layouts

Floricica Nou Venita roxana_mario05's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.01.2007
    Postari in forum
    98
    Buna. Sa va spun si eu ce am primit pe langa flori si bomboane tati ma dus la restaurant si mi-a cumparat un aspirator si un fier de calcat pe care doream eu sa le schimb mai demult.

Floricica Debutanta corneliamate's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2005
    Postari in forum
    623
    eu am primit de la sot un gel de dus, o cafea, o ciocolata si un parfum NINA RICCI.

Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    sa fiti iubite si sa le folositi cu placere!cadourile!:)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari