Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta gugu's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.01.2007
    Postari in forum
    753
    salut fetelor.....imediat implinim 6 luni si trebuie sa incapem sa papam mancarica si sa bem suculete de fructe si legume. In aceasta privinta am o dilema....de ce aparatura am nevoie?.. blender ,storcator de fructe sau si de citrice?.....ce firma folositi si care sunt cele mai avantajoase de care te poti folosi...nu doar sa dai banii pe ele si cand le pui in functiune zornaie de te dor urechile? Multumesc mult pentru sugestii

Floricica Debutanta corneliamate's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2005
    Postari in forum
    623
    ai nevoie de blender si un storcator bun. Eu folosesc un storcator de fructe (e bun si pt fructe, citrice si legume, sa faci suc din ele)se numeste "ROHNSON", eu sunt ffff multumita, am avut si de firma dar fara rezultat. Acesta chiar e bun si nu e scump. Iar legat de vase, e bine sa ai un vas numai al ei si lingura ei, castonasul ei, sa fie din materiale ce sa le poti fierbe uneori.

Floricica Senior nevgian's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2006
    Postari in forum
    3.298
    eu am robot care le are pe toate--blender,tocator,storcator,are absolut de toate.si flosesc numai de la MOULINEX--ASA AM TOATE ELECTROCASNICELE.SUNT SUPER BUNE,NU AM AVUT NICIODATA PROBLEME CU ELE SI LE AM DE MULTI ANI.

Floricica Senior kryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2006
    Postari in forum
    4.617
    Buna! In primul rand sa-ti traiasca bebelul!!! Sa fie sanatos! Si sa nu fie pretentios la mancare...la fel ca fetita mea! Eu iti recomand blender si storcator de la PHILIPS...Eu am folosit si altele, dar n-am fost deloc multumita...nici de blender, nici de storcator...blenderul nu le pasa bine deloc...nu mai zic ca dura si o gramada de timp si tot nu le facea bine...iar storcatorul la fel, iesea ff putin suc. Eu sunt tare multumita de PHILIPS si-ti recomand cu toata inima. Poate e mai scump (eu am dat pe el aproape 3 mil)dar merita banii...decat sa cumperi la inceput tot felul de prostii si sa nu fii multumita de ele, mai bine iei de la inceput ceva bun. Pupici si pofta mare!

Membru inregistrat la
    22.01.2007
    Postari in forum
    753
    multumesc pentru sugestii si urari....
    nu am vazut niciunde firma ROHNSON?...o sugestie de magazin?

Floricica Avansata lumia.'s Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2006
    Postari in forum
    1.458
    Gugu eu iti recomand robotul de bucatarie de la firma Braun(combimax 700,750),eu l-am luat dupa ce s-a nascut Daria special pt ea,acum ma ajuta si pe mine la alte treburi nu numai la mancarica Dariei
    Are blender,storcator,mixer( poti framnat aluaturi pt apine,prajituri,poti mixa legume,poti face sucuri,milk shake,maioneza,taia ceapa,cartofi,varza,etc.,etc.sunt boluri speciale si cutite speciale pt orice)
    Ti-l recomand din tot sufletul,e bun pt toata viata,e o minune,costa ceva mai mult dar se merita

Floricica Debutanta  Mami simona's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.08.2006
    Postari in forum
    745
    Tot Braun folosesc si eu si sunt super, super multumita, asa ca iti recomand cu placere robotelul

Floricica Debutanta irina-manuela's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.02.2007
    Postari in forum
    635
    si noi tot braun avem si sunt multumita de cate poate sa fca!!

Floricica Debutanta gabyy's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.03.2007
    Postari in forum
    902
    noi tot moulinex avem si are de toate,mixer,storcator fructe,citrice,blender,rasnita,de aluaturi .e ff bun .noi suntem multumiti de el(6 mil)

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    noi folosim PHILIPS stocator de fructe..si blender tot PHILIPS am folosit.acum suntem mai mari si numai folosesc asa des.
    succes pt a alege ce este mai bun!

Membru inregistrat la
    22.01.2007
    Postari in forum
    753
    multumesc

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari