Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta bellla's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    Buna,mamicutze!Vreau sa va intreb ce anume va atrage la partenerul de viata?

Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    Ma refer la fizic,dar si din punct de vedere al personalitatii.

Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    Eu il consider pe sotul meu un barbat bine,iar ochii lui albastri m-au fascinat de la inceput.Imi place ca are o personalitate puternica,e foarte descurcaret si se implica in tot ce tine de familie,asta cand are timp.Desi pare mai dur,e foarte tandru si galant cu mine.AM UITAT SA SPECIFIC CA ARATA SUPER IN UNIFORMA DE OFITER!

Floricica Avansata lumia.'s Avatar
    Membru inregistrat la
    16.09.2006
    Postari in forum
    1.458
    La sotul meu si in general cand vad o persoana ochii ma atrag;sotul meu are niste ochii albastrii de rar intalnesti asa nuanta,m-au atras ochii ,inteligenta sclipitoare,faptul ca e un familist convis,si modul de a sti cum sa faca o femeie sa se simtta bine ,frumoasa ,mandra alaturi de el.Imi place ca e ft gospodar ,iubitor,curat,descurcaret,e innebunit dupa fetita lui

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    pe mine m-au atras barbatii in uniforma..asa ca mi-am ales un sot sa lucreze in armata..este o persoana puternica si foarte ambitioasa ..ii place lucrul facut cum trebuie..isi iubeste familia foarte mult..ii place sa se tina cont si de parerea lui..ce sa mai eu aveam nevoie de o persoana puternica langa mine! si am gasit! eu sunt foarte emotiva..desi timpul petrecut departe unul de celalt ma facut sa fiu si eu mai puternica,..a trebuit sa fiu si mama si tata.Experienta te invata..cred ca mai avem nevoie si de asa ceva..desi este f.greu..ne intareste..scuze..ultima fraza este off..topic...
    Multumesc lui D-zeu ca l-am gasit!..desi suntem din zone diferite....

Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    am uitat de partea fizica..arata bine de cand l-am cunoscut.
    are acel ceva..care m-a atras...nu pot sa exprim..

Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    In spatele unui barbat puternic,se afla o femeie puternica.Deci,tu esti mai puternica!

Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    multumesc din suflet Bella!..oftez..

Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    Cu placere!Dar asta e realitatea!

cristina elena
    Guest
    Pai acuma ma atrage dragostea lui pentru copilasii nostri, eu sunt acum cam pe locul 2(dar nu-i nimic ca am fost si eu pe locul 1), harnicia lui si banii ce-i aduce in casa .
    Si ce m-a atras la inceput a fost felul lui de a se purta cu o femeie, prefer comportamentul si sufletul unui barbat inaintea aspectului fizic. Desi nu pot sa zic ca arata rau, pentru mine e cel mai frumos si bun barbat si e super.....intelegeti voi.

Floricica Avansata dienuka87's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.09.2006
    Postari in forum
    1.448
    Ca si bella si luminita,ochii lui albastri(mi-au placut intotdeauna)si privirea patrunzatoare,este foarte descurcaret,nu ii place se depinda de altii,este foarte inteligent,iubitor si tandru,adora copii in general,si este innebunit dupa robert.Stie sa ma faca sa ma simt iubita si mandra de el.
    Cred ca esentalul l-am spus....daca ar fi dupa mine,as scrie o zi intreaga aici..si nu as termina!:)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari