Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita alinatatarusanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.08.2007
    Postari in forum
    148
    buna mamici vroiam sa discutam despre ajutorul oferit de tatici la cresterea copiluilui.sotul meu lucreaza pana la ora 5 aproximativ si apoi vine obosit,iar Sebi are 11 luni,incepe sa mearga si vrea sa se joace mult cu el dar tati nu prea are rabdarea necesara, iar Sebi vrea doar la mine.nu reusesc astfel sa fac mai nimic prin casa.mancare tot doar cu mine, baita la fel,imbracat, doar in parc iesim impreuna si reusim astfel sa petrecem ceva timp. va ajuta mult taticii?

Floricica Avansata ramona mag's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2006
    Postari in forum
    1.484
    pe mine da
    le-a schimbat, le face baie, le da sa manance, le plimba, de toate
    cu amandoua la fel a facut

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    baita tati ne face,de papat mai papa si cu tati,dar in ultimul timp nu prea mai vrea de la el.de schimbat il schimba(doar cand face caca nu se baga)se mai joaca,Ce pot spune se implica mult in cresterea lui Marius,A spus ca abia asteapta sa inceapa sa umble sa-l plimbe de colo colo

Floricica Nou Venita ada25's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.08.2007
    Postari in forum
    54
    ma pot considera o mamica fericita.pot lipsi deacasa ca nu mi-e teama ca nu se descurca..atata ca nu poate sa ii dea tzitzi...dar in rest..orice ...cand vine de la serviciu..si il vede gabriel..incepe si rade..se inteleg de minune..nu stiu ce m-as fi facut fara el..ca in rest nu m-a ajutat nimeni..nici mama nici soacra..doar sotu'..in primele saptamini..nu stia ce sa ne mai cumpere sa ne multumeasca...pentru bebe hainute,siropele pt colici,creme pt pielicica,ceaiuri,pt mine frucet sa mananc sanatos,pt ca alaptam si alaptez si acum,imi aducea mancarea la pat,sa nu fac eu nimica..pt ca zicea el..sarcina mea e acum sa am grija de gabriel...iar restul le face le pe toate...chiar sunt fericita...interesul e maxim din partea lui!!!!sa-mi traiasca sotu'

Floricica Avansata alinutzapopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.12.2006
    Postari in forum
    1.812
    la noi tati nu prea sta pe-acasa.doar in weekend ma mai ajuta si ma mai pot relaxa si eu putin.in timpul saptamanii ajunge de obicei seara tarziu cand de cele mai multe ori David doarme.

Floricica Nou Venita monica savu's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.08.2007
    Postari in forum
    11
    tati ne iubeste enorm pe toate trei si niciodata nu trebuie sa-i spun ce sa faca ca stie. Cand am venit de la spital cu cea mica facuse si mancare. Il iubesc mult, dar nu-i spun des ca se rasfata.

Floricica Nou Venita dorina stefan's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.07.2007
    Postari in forum
    68
    Tati al nostru ne ajuta pe cat posibil,ii face laptele, ii da sa manance,o plimba,o iubeste si o rasfata, in limita timpului.Si noi il iubim f mult

Dorina si Alex

Floricica Avansata gazica's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.07.2007
    Postari in forum
    2.384
    Foarte mult ne ajuta tati. Cand vine de la munca. Fara el nu stiu ce ne-am face.

Floricica Avansata giani's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.03.2007
    Postari in forum
    1.958
    pe mine nu prea ma ajuta,imi spune citez "nu am rabdarea ta" iar din cauza asta fetita este foarte atasata de mine !m-ai sta cu ea cand trebuie sa plec eu de acasa!de schimbat o singura data a schibat-o cand nu eram eu acasa.

Floricica Avansata gazica's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.07.2007
    Postari in forum
    2.384
    Eu zic ca unii tati nu sunt de condamnat pentru asta. Poate au o teama sa nu le faca ceva copiilor sa nu li se intample chiar la ei ceva rau. Poate cand mai creste copilul or sa fie altfel.

Floricica Avansata gale alina's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.07.2007
    Postari in forum
    1.858
    Si pe noi ne ajuta tati foarte mult..sta cu el..se joaca, il schimba si chiar si la treburi prin casa ne ajuta!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari