Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Vand carut Baby Care Geoby, potrivit de la 0 luni la 3 ani( spatarul se poate regla pana la orizontala). Are 2 tavite cu compartimente pentru copil si pt. parinte detasabile, roti din cauciuc cu suspensii (f. eficiente in cazul drumurilor cu denivelari), duble pe fata, sistem de franare, sistem de pozitionare a rotilor din fata pentru pozitia de mers dorita, parasolar cu fereastra de vizitare, husa de acoperire pt. picioare, spatar reglabil in 3 pozitii, centura de siguranta cu inchidere in 5 puncte, cos pentru cumparaturi mare si rezistent, sistem de pliere cu o singura mana, actionat de un buton din maner. Carutul are si acoperitoare de ploaie. Fotografii in linkul urmator:

http://community.webshots.com/album/559727674UJl BVS

Relatii:

diana_marcel2003@yahoo.com

Pret: 1.500.000 lei vechi negociabil.

Floricica Nou Venita simi24's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2007
    Postari in forum
    6
    mai e valabil anuntul?

Floricica Avansata saria's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.06.2007
    Postari in forum
    2.020
    si eu as fi interesata...un nr. de tel ai?

sau nu mai e valabil?

Floricica Avansata saria's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.06.2007
    Postari in forum
    2.020
    al meu e 0751098887 in caz ca da
    papa

Floricica Nou Venita oiselle's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.10.2007
    Postari in forum
    31
    as dori si eu niste poze daca anuntul mai e valabil adresa mea este anca.turcu@gmail.com

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Carutul s-a vandut de mult. Imi cer scuze ca nu am raspuns mai din timp, insa nu am mai intrat de ceva vreme pe acest forum, iar pe mail nu am fost anuntata ca au fost scrise raspunsuri la acest subiect. Sper sa gasiti cat mai curand un carut la un pret avantajos pt. bebelusii dumneavoastra. Numai bine!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari