Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita katerina's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.02.2007
    Postari in forum
    4
    Vand carucior BREVI GRILLO nou-nout!! Adica am fost o data cu el in parc si atat! Are garantie pana pe 17 august. Noi l-am cumparat sambata trecuta, pentru ca ne-a placut foarte mult - este un carucior usor si compact - cantarind numai 5.9 kg - recomandat copiilor de la 6 la 36 luni. Are schelet din aluminiu, maner ergonomic ajustabil, centura de siguranta cu prindere in 5 puncte, husa din bumbac detasabila si lavabila la 30 grade, spatar reglabil in 3 pozitii, roti frontale duble. Se pliaza foarte usor actionand un singur buton aflat pe maner. Dotarile standard ale acestui carucior sunt: capotina cu fereastra, cos spatios pentru cumparaturi si maner lateral pentru un transport mai usor.

Motivul pentru care il vindem este ca ne-au cumparat ai mei cadou un alt carucior, in aceeasi zi si nu putem sa il vindem pe ala, ca se supara

Culoarea este albastru inchis, foarte rezistenta. Maine pun si poze, dar pana atunci, il puteti vedea aici (este identic cu cel din prima poza de jos)

pret 450 ron (negociabil)

Floricica Avansata samtex's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2006
    Postari in forum
    1.448
    IMI DAI ID TAU? AL MEU ESTE RUSU_IULIA_2006

Membru inregistrat la
    20.02.2007
    Postari in forum
    4
    si poze:

Membru inregistrat la
    20.02.2007
    Postari in forum
    4

valabil

Membru inregistrat la
    20.02.2007
    Postari in forum
    4
    pret nou - 400 ron

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari