Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita klumea_blondy's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.08.2005
    Postari in forum
    4
    eu am o astfel de carte personalizata.se numeste "un cadou special" si i-am facut-o cadou buburuzei mele cand a facut 8 luni

Floricica Nou Venita manole nicoleta's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.01.2006
    Postari in forum
    56
    Unde se gaseste o astfel de carte?

Floricica Nou Venita diana iubita's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.02.2006
    Postari in forum
    1
    Despre ce fel de carte e vorba?

Floricica Nou Venita puiutz's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.01.2005
    Postari in forum
    106
    Din cat am am auzit, exista niste carti cu povestioare in care numele eroului principal se schimba in functie de numele copilului si chiar apar in povestioara diverse intamplari din viata copilului respectiv. E foarte desteapta chestia si cu priza la copii!

Floricica Nou Venita googles bee's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.03.2006
    Postari in forum
    1
    Am vazut la cineva o carticica de genul asta, special pentru Paste, insotita de o scrisorica. Parca au si un site, nu-mi amintesc adresa

Floricica Nou Venita procri's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2006
    Postari in forum
    216
    interesant...noroc cu voi dragi mamici si desigur cu sit-ul asta prin care reusim sa aflam tot felul de lucruri interesante.

Floricica Nou Venita carmen76's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.01.2006
    Postari in forum
    88
    de la atribut i-am comandat si eu baietelului meu carticica personalizata si educativa"un prieten adevarat".
    cartea este despreun baietel, pe nume alexandru(numele baietelului meu)care se imprieteneste cu un iepuras si impreuna construiesc o casuta in padure pt. ca iepurasul sa aiba unde sa stea, ca venea iarna.
    o vulpe vicleana il da afara pe iepuras din casuta si...alex il ajuta din nou pe iepuras, de data aceasta sa o alunge pe vulpe di casuta iepurasului
    in carte apar proverbe, ca:prietenul la nevoie se cunoaste, unde-s doi puterea creste...
    mai apar in carte si buni Ela(buni lui alex) si prietenul lui alex(varul lui alex)
    e frumoasa si potrivita varstei lui(3 ani)
    alex o asculta cu placere si e f. incantat cand aude numele sau(se crede erou)si chiar o stie pe de rost

Floricica Debutanta  Mami simona's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.08.2006
    Postari in forum
    745
    si eu am comandat o carte personalizata pentru Andra, "Un cadou special", si sunt tare incantata. Micutza mea are abia 6 luni, dar cu siguranta ii voi comdanda si altele.

Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    cel mai bun site recomandat cu toata increderea
    www.personalizaricarti.ro...si daca esti din bucuresti te intelegi cu ei si nu taxeaza curieratul o aduc personal .

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    VINO la www.personalizaricarti.ro

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    www.personalizaricarti.ro suntem cei mai buni

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari