Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita alizee's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    4
    Buna fetelor! Sunt noua pe forum, pentru ca de abia am aflat ca sunt insarcinata. Imi doresc foarte mult copilasul. Problema e ca am luat nurofen si ketorol(pt. o durere de masea) inainte de a afla ca sunt insarcinata. Azi ma duc sa ma vada un doc., dar poate ma ajutati voi inainte, nu mai am rabdare. Stiti ceva de efectele calmantelor in primul trimestru de sarcina? Care sunt efectele?

Floricica Senior dorissa's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.04.2007
    Postari in forum
    4.038
    Buna alizee si felicitari! Daca ai luat numai o pastila nu e probl. Daca ai luat mai multe, du-te la ginecolog si intreaba-l! Multa sanatate si te asteptam la discutii intre gravidutze!

Floricica Debutanta gabi_alex's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2006
    Postari in forum
    703
    Buna alizee.
    Cel mai bun raspuns ti-l poate da numai doctorul. De-acum evita orice medicamet. Sanatate multa!

Floricica Nou Venita alizee's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    4
    Va multumesc mult fetelor. Am fost la doctor si a zis sa nu-mi fac probleme, in perioada conceptiei nu e asa o problema,in lunile de sarcina e mai serios (asta daca intereseaza pe cineva).Tx again!

Floricica Senior dorissa's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.04.2007
    Postari in forum
    4.038
    Bravo, bine ca te-ai lamurit cum sta treaba! Te mai asteptam pe aici si pe la gravidutze!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari