Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana Vizitator's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Dragi mamici, vin cu rugamintea de a ne ajuta reciproc un pic. Pe forum s-au mai calmat spiritele si nu se mai posteaza aiurea..sau cel putin nu asa de mult. Am vazut ca nu toata lumea a inteles ideea de blog. Nu ma refer la fetele care au participat de Craciun, ci sunt mamici care posteaza in blog intrebari pentru forum. Si e pacat pt ca 1. e dragut sa intri la cineva si sa citesti in blog informatii utile sau ganduri si 2. mamicilor respective li se raspunde o data sau de doua ori si apoi daca nu mai este promovat blog-ul pe pagina de comunitate nu mai vede nimeni. Ma ajutati si pe mine sa le redirectionam pe fetele noi pe forum, va rog?

Am observat ca sunshine a fost felicitata pentru intretinerea aproape zilnica a blog-ului. Felicitari si din partea mea. Nu este singura mamica! Foarte frumos o sa incerc si eu cat d des sa fac acest lucru si sa fiu mai des printre voi daca ma primiti. Sper sa imi dati si mie o mana de ajutor va rog. Va pupic

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    Aah..si ar fi tare dragut daca am reusi sa punem macar la 3 zile sau macar o data pe saptamana ceva frumos in blog. Mie imi pare rau ca pe perioada sarcinii nu mi-am tinut un jurnal mai detaliat uf.

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    multumim laura,speram sa va ajute ceea ce am postat.majoritatea articolelor sunt din cartea dupa care ma ghidez si eu pt tia.m-a ajutat f mult

Membru inregistrat la
    30.11.2004
    Postari in forum
    15.891
    da sunhine! sunt foarte bune informatiile pe care ni le dai. fac apel si la celelelalte sa ne intretinem jurnalul in ideea de a ne ajuta una pe alta. pe forum e greu sa stai sa citeste mult, mi se pare obositor. Multumesc sunshine! asteptam noutati hehe. pupici

Administrator Floricica Debutanta administrator's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2005
    Postari in forum
    1.037
    Va rugam la partea de blog sa nu mai puneti intrebari ce pot fi adresate pe forum! Pe forum veti beneficia de un raspuns mult mai rapid! blogurile off-topic ( si anume cele care trateaza subiecte ce apar/pot fi adresate pe forum) vor fi sterse! Va multumesc

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari