Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta georgiana mihai's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.03.2007
    Postari in forum
    628
    bebe stranuta destul de des,dar nu are temperatura,asta inseamna ca e racit?

Floricica Debutanta camicata1976's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.08.2006
    Postari in forum
    958
    Depinde ce inseamna des.

Floricica Nou Venita miha_gabrian's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.01.2007
    Postari in forum
    237
    Si Ana mea stranuta de vreo 4-5 ori pe zi in reprize de cate 2-3 stranuturi. dr mi-a zis ca daca nu e asociat cu tuse, febra sau alte semne de raceala, insemna ca doar isi curata nasucul si numic mai mult. sau poate stranuta de la soare:)

Floricica Debutanta georgiana mihai's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.03.2007
    Postari in forum
    628
    stranuta de 4-5 ori pe zi,fara alte semne de raceala,da e posibil sa stranute pt ca are nasucul infundat uneori

Floricica Novice anabutucutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2006
    Postari in forum
    598
    si ioana mea stranuta de 3-4 ori pe zi fara sa fie racita, sper sa nu fie semn de raceala!...

Floricica Debutanta gabyy's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.03.2007
    Postari in forum
    902
    si bebitza mea stranuta mult fara alte simptome

Floricica Nou Venita piscot's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.08.2006
    Postari in forum
    25
    Asa a stranutat si bb meu si la control s-a dovedit ca avea rosu in gat. Nu rau dar nici mult nu mai avea

Floricica Nou Venita cristinajoanta's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2006
    Postari in forum
    11
    Buna, fetelor! Eu sunt mai noua pe acest forum dar vroiam sa zic si bebe a mea stranuta tot cam de 4-5 ori pe zi.Chiar azi a dus-o la doctor pt controlul de 3 luni si pentru ca imi parea cam fonfaita dar mi-a spus ca nu are nimic si ca poate sa stranute si de la praf sau pur si simplu sa isi curete nasucul sau pt ca e mitica si o poate deranja orice miros nou.

Floricica Debutanta gugu's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.01.2007
    Postari in forum
    753
    salut fetelor,
    si al meu stranuta de obicei cand ii sunt reci manutele si atunci mai pun ceva pe el si gata a trecut. Ptr. noi stranutul este un advertisment ca ii este frig...dar s-a intamplat sa stranute si daca avea manutele reci si atunci am stiut ca isi curata nasucul.
    sanatate
    Bi

Floricica Novice pintilie gabriela's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.02.2007
    Postari in forum
    477
    robert al meu are rosu in gat si la atins raceala si la plaman,asa ca antibiotice...daca nu trece mai repede o iau razna pt. ca este ffff mofturos si plangacios

Floricica Novice anabutucutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2006
    Postari in forum
    598
    bine ai venit!
    da, cred ca este si un semn ca ii e frig...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari