Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata alinacornel's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.01.2007
    Postari in forum
    1.428
    buna fetelro. pe scurt povestea mea, desi unele poate o stiti. am luat 3 ani lo-femenal, si din dec 2006 le-am lasa k ne dorim bb. de atunci am avut cm in martie, iunie iulie si am fost lam edic, nimic deosebit, o dereglare post pilula. analize facute, fsh, lh si prolactina, si de aici am aflat k progesteronul e mai mic. am mers iar la medic, si mi-a dat duphaston 3 luni. totul ok, acum am avut in oct. fara nici o pastila, si acu trebuia sa imi vina pe 2-3. ce sa fac? test....nu mai am curaj.am 24 de ani si sunt casatorita de 1 an, si vrem bb. va pup

Floricica Senior angel24's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.08.2007
    Postari in forum
    4.843
    Alina, daca spui ca trebuia sa-ti vina cm pe 2-3, deja ar fi o saptamana de intarziere.Poti incerca un test.Stiu cum e...... Luni la rand cumparam teste de sarcina si ramaneam tare dezamagita cand vedeam doar o liniuta.Eu am facut testul la o saptamana de la data probabila a cm si a iesit pozitiv, dar dupa 8 luni de asteptare.Si eu am luat 3 ani pilule dar nu am avut aceasta dereglare ca a ta. Din pacate bucuria noastra a durat foarte putin, pt ca la 9 saptamani bebe s-a oprit in evolutie.
    Mult succes, si Dumnezeu sa te ajute sa-ti indeplinesti visul mult dorit!

Floricica Avansata gggeorgiana's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2007
    Postari in forum
    2.414
    Alina ia-ti un test...stiu ca te -ai dezamagit de multe ori......dar inca putin....lupta,nu te lasa...o sa vina o sa vezi si la tine un bebe mic....Eu iti tin pumnii...poate va fii cu ochisori...ai ceva simtome?Te pup mult...

Membru inregistrat la
    31.01.2007
    Postari in forum
    1.428
    buna georgiana. ce face bb din burtuca? despre simptome...nu stiu ce sa mai zic. simt doar intepaturi in zona ovarelor, dar ma gandesc k ma doare burta, nimic mai mult...si despre test..nu imi fac, nu am curaj...te pup si mai vorbim, sanatate multa

Membru inregistrat la
    31.01.2007
    Postari in forum
    1.428
    bb din burtica, scuze, dar ma grabeam

Floricica Avansata gggeorgiana's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2007
    Postari in forum
    2.414
    BEbe e bine pina acum...saptamana viitoare mergem sa vedem ce face..Orice ar fi alina sa ne anunti...si poate vei prinde curaj mai incolo si faci un test.Te pup mult si sper sa fie cu ochisori.

Floricica Nou Venita maria77's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2007
    Postari in forum
    132
    Buna io zic sa faci testul... si sa mergi la doctor daca este.. ca aceste mici intepaturi poate pot pune sarcina in pericol daca ea exista..
    Succes

Membru inregistrat la
    31.01.2007
    Postari in forum
    1.428
    buna dragelor. vroiam sa va spun k nu am facut test si nici cm nu vine....nu stiu ce sa cred. cat sa fie dereglarea asta, k deja ma termina psihic. va pup

Floricica Nou Venita lore18's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2007
    Postari in forum
    20
    fetelor am si eu o nelamurire si mie mi-a intarzit ciclul luna asta este deja a 6-a zi si nimik dar mi-am facut cred ca vreo 5 teste si nimic in schimb mi sau marit sanii si sfarcurile mi sau inegrit si inca ceva sfarcurile cateodata de can mi-a intarziat cm arata ca si cum sun taiate cu o linie .nu stiu ce sa mai cred ajutatima va rog.pt ca imi doresc ffff mult un bb. i-am spus sotului meu ca nu imi doresc nimik de mos niculae numai un bebe[babyroll]

Membru inregistrat la
    15.11.2007
    Postari in forum
    20
    aaaaaaaaa si inca ceva cand mananc ceva sau beau ceva ma balonez mereu si tot balonata sunt mai mereu.si mai in jos de burtica cand pun mana simt tare.nu stiu ce sa mai cred ca mau prea dezamagit testele astea uuuuufffffffff doamne!!!dar macar daca as sti ce e ca pana acum mie nu mi-a intarzit cm tot regula imi venea.daca ar fi adevarat ca am un bebe......

Membru inregistrat la
    15.11.2007
    Postari in forum
    20
    [bebelus]

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari