Ultimele discutii din forum
    cristina elena
    Guest
    M-am inspirat iar de la un site vecin, dar m-am gandit sa mai eliberam putin la discutii zilnice si aici sa "barfim" orice dar bine-nteles nu pe alte mamici. Barfiti fetelor orice.

Eu am treaba acum cu prostia din capul lui Chiliman-primar de sector 1. Becali cum o fi el.....da a vrut sa faca ceva bun si vine ala *****(ca nu pot sa zic altfel) si strica frumusete de trotuar.

Floricica Nou Venita adelinad's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.11.2006
    Postari in forum
    101
    Da, ai dreptate!
    Am vazut si eu la TV.
    Niste capete patrate. Dupa ce ca nu fac nimic mai strica si ce fac altii.
    Ce sa mai zicemm?

Floricica Avansata oare's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.07.2006
    Postari in forum
    1.224
    pai de ce sa arate Becali ce poate? nu mai bine-i dau in cap ca sa nu mai zica nimic si sa demonstreze ei ca vin de hac la oricine? nu sunt fan Becali dar incep sa ma intreb daca nu ar trebui sa o fac. in nebunia lui chiar ar putea face ceva bun pt tara asta pe care o jecmanesc toti nenorocitii.

Floricica Debutanta corneliamate's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2005
    Postari in forum
    623
    mie imi e tare drag Becali, ma uit la toate emisiunile unde apare el. Ati vazut la stiri cand Becali a fost in mijlocul unor tiuneri (cred ca la o petrecere) unde Becali le-a spus cine spune crezul primeste 5000E? A fost super!!! O tipa a primit 3000E ca a spus aproape tot crezul. Il admir fff mult. Daca va candida pt a fi presedinte il voi vota. E tare sufletist si nu arunca cu banii pe nimicuri ci ii ajuta pe saraci si a facut multe biserici, deci are coltul lui pregatit in Cer.
    Dumnezeu sa-l ajute mai departe.

Floricica Debutanta bellla's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.11.2006
    Postari in forum
    785
    SI EU IL ADMIR PE BECALI PENTRU OMENIA DE CARE DA DOVADA.NU E PREA CITIT,DAR MACAR II AJUTA PE CEI NEVOIASI,NU DOAR SE LAUDA CUM FAC ALTII.

Floricica Cu Vechime cotuca's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2006
    Postari in forum
    8.915
    facem politica?:D
    ...sau carcotim,poate ne angajeaza cei de la cronicutza!hihihi

Floricica Novice anda.danila's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.05.2006
    Postari in forum
    460
    Carcotim, Nico, carcotim...
    Mie nu-mi place Becali. Nu spun ca nu a facut si lucruri bune, a construit case pt. sinistrati si a ridicat biserici, dar ii lipseste ceva ("o doaga"), iar in afara de scoala vietii nu are prea multa cultura. Nu e omul potrivit sa reprezinte o tara...parerea mea.

Floricica Senior claudiapostol75's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.03.2006
    Postari in forum
    3.259
    nici mie nu-mi palce becali, mi se pare imgamfat si prost, fara pic de cultura. dar ma uit in jur si descopar pe zi ce trece ca suntem condusi de oameni fara carte, dar.....cu bani. asat este realitatea din jurul nostru, si culmea chiar ei au succes.

cristina elena
    Guest
    Vai fetelor care ati urmarit "Dansez pentru tine" m-am crucit de ce-am auzit. Cica parintii Adrielei nu sunt surdo-muti, s-au prefacut doar. Ce rai si prosti pot fii unii, cum poti sa zici asa ceva!!!!????
    Pai aia de la PROTV nu se intereseaza de povestile concurentilor? Poti sa-i pacalesti chiar asa?
    Intradevar si mie mi-a placut mai mult cum a dansat Smiley cu Adriela si Elena cu Cornel, dar m-a impresionat mai mult povestea lui Dani si a lui Carmen.
    Si aici a avut un cuvant de spus si publicul ca doar si el a votat nu numai juriul. Si oricum si la prima editie toate visurile s-au realizat pana la urma si asa va fi si acum.

cristina elena
    Guest
    Am scris asta deoarece am venit acum de pe un forum si acolo se "tocau marunt de tot" toti concurentii si erau cateva ca mai nu se luau la bataie pentru preferatii lor.

Floricica Senior nevgian's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2006
    Postari in forum
    3.298
    EU UNA N-AM URMARIT ACEST SPECTACOL-EMISIUNE,ASA CA NU-MI DAU CU PAREREA!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari