Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita prigatel's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2006
    Postari in forum
    16
    Mamici care au copii la cresa, din septembrie trebruie sa-l duc pe piticul meu la cresa (va avea 1 an si 11 luni). Noi stam in Drumul Teberei. Cele mai apropiate crese sunt: Cresa nr. 13 din Al. Craesti si cresa Dr. Taberei din Al. Compozitorilor. Nu stiu pe care sa o aleg. Bineniteles ca le voi vizita dar mi-ar fi mult mai utile niste informatii "din interior". Astept raspunsurile voastre.

Multumesc mult.

Floricica Nou Venita geo1976's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.06.2007
    Postari in forum
    1
    buna
    eu sunt noua pe forum.
    nu stiu daca e cumva prea tarziu pentru a-ti spune parerea mea despre cresa.
    eu am o fetita de 2 ani si 6 luni si de un an de zile merge la cresa din dr. taberei din Al. Compozitorilor.
    eu sunt f.f. multumita, din toate punctele de vedere: curatenie, grija pt copii, educatie, mancare

Floricica Nou Venita iruse's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.09.2006
    Postari in forum
    2
    Si noi suntem tot la cresa de la Drumetul. Avem un an si juma in campul muncii... La toamna, adica peste mai putin de o luna, vom merge la gradi.

Geo1976, la care grupa ai copilul? A mea e la Parter C. Irina. Oare nu om fi in aceeasi grupa?

Mi-a placut aici, a fost si bine si rau, da, adunate, una peste alta, au atarnat la mai greu cele bune. Macar de-ar fi asa si la gradi...

Succes!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari