Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita pmhipo's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2007
    Postari in forum
    4
    vreau sa fac inseminare in vitro la MEDLIFE, are cineva idee cit costa,cam cit dureaza toata procedura,cu ce medic tb sa vb. a facut cineva inseminare,are rezultate? va pup pe toate si noroc mult

Floricica Avansata crica's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2006
    Postari in forum
    2.317
    te rog pmhipo sa cauti un raspuns pe topicuri deschise pe aceasta tema..
    multumesc..
    SUBIECT INCHIS !!

Floricica Nou Venita pmhipo's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2007
    Postari in forum
    4
    iti multumesc ptr raspuns, dar precis unde .am cautat si nimic legat de medlife sau poate nu am gasit eu. pupici

Floricica Senior ananutza's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.11.2007
    Postari in forum
    2.576
    Parerea mea personala este sa te duci la maternitatea Giulesti la echipa domnului profesor doctor Bogdan Marinescu!Sunt cei mai buni si vei avea sanse de reusita mult mai mari decat la Medlife!te costa cam 4-5.000 euro.Programarile se fac la centrul de planificare familiala de langa maternitatea Giulesti!Succes!Daca acolo s-a dus si Andreea Marin, iti dai seama ca sunt cei mai buni! ca sa nu mai vorbim de doamna aceea de 64 de ani care a ramas insarcinata acum vreo 3 ani tot la acelasi spital!succes!

Floricica Avansata crica's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2006
    Postari in forum
    2.317
    vad ca ma ignorati...daca am zis ca este inchis subiectul..voi tot ati postat..am sa vb cu administratorul sa il inchida..sunt subiecte unde puteti cere un ajutor in sensul unei inseminari sau altceva..si in regulament scrie ca subiectul topicului trebuie sa reflecte tema discutiei..va rog pe viitor sa respectati in primul rand regulamentul..multumesc..

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Draga pmhipo,

Poti posta intrebarea ta in forum la Life Memorial Hospital Medlife sau Inseminarea artificiala. Topicul acesta a fost inchis.

Multumesc

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari