Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mary83's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.08.2007
    Postari in forum
    16
    BUNA FETELOR

AM GASIT PE UN SITE LA JUTOR UMANITAR O FATA DE 29 DE ANI CARE ANUL TRECUT A AVUT UN ACCIDENT DE MOTOCICLETA ,SE DUCEA LA MARE CU SOTUL EI SI A INTRAT O MASINA PESTE EI EA RAMAS PARALIZATA DE LA BRAU IN JOS SI DE ANUL TRECUT SE CHINUIE SA SE FACA BINE ,ACUMA GASIT UN SPITAL DIN CHINA CARE ARE O SANSA SA SE FACA BINE SI II MAI TRBUIE O SUMA DE BANI,HAI SA O AJUTAM CUM PUTEM
    EU AM INTRAT PE SITUL DE UNDE SUNT INSCRISA SI IAM CITIT POVESTEA EI DUREROASA,AM LUAT LEGATURA CU EA SI MAI VB PE MESG CU EA E O DRAGUTA ,INAINTE DE ACCIDENT AVEA O VIATA FRUMOASA ERA CASATORITA ISI DOREA UN COPIL,ERA EDUCATOARE ,HAI SAI DAM SANSA SA SE INTOARCA LA LOCUL EI DE MUNCA CARE IL IUBESTE ENORM,ESTE DIN BUCURESTI DUPA ACIDENT A PARSITO SI SOTUL NU MAI ARE SPRIJIN DIN PARTEA LUI,DECAT MAMA SI SORA,ESTE FOARTE COMUNICATIVA,O SAI PUN ARTICOLUL EI PE FORUM,VA MULTUMIm [Text care nu poate fi publicat]

Floricica Debutanta gabi_alex's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.10.2006
    Postari in forum
    703
    [link care nu poate fi publicat]

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari