Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata gabi.k's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.01.2010
    Postari in forum
    1.582
    Neata fetele! Da cineva o cafea....o anestezie....ceva? :-))))
    Pupicei Cristela! Vin si eu la intalneala, asta daca nu cumva apare Mr. CM si nu ma lasa.........
    Cosmi vacanta placuta! In sfarsit distractie si relaxare.......dupa atata munca! Sa faci totul la maxim!
    Andreea lasa frica! Si mie mi-a fost frica prima data cand am zburat cu avionul.....si acum abia astept sa o fac din nou. E asa frumos!
    Ade........ce-ati crescut! Abia astept sa ne intalnim dincolo! Sarcina usoara!

Floricica Senior arysha's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2009
    Postari in forum
    3.913
    Multumesc fete se pare ca o sa am un co mai lung si mai bogat decat ma asteptam,ce bine.A-ti fost careva la Sighisoara in timpul festivalului?ceva ponturi daca aveti.
    Gabi dau sigur cafea si daca vrei anestezic numa xilina am,sa amorteasca locu putin.
    Ade,Cristela pupici.

Floricica Avansata blacky's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.04.2009
    Postari in forum
    2.286
    Da Gaby, am crescut, dar numai in nr de saptamani, ca la burta nu se vede.
    Va astept pe toate dincolo, ca am deschis capitol special pentru voi si pentru toate noile burticute, numai ca nu ma pot dezlipi de voi de aici, si am sa intru sa va stresez mereu. Sunteti niste dulci, va pup.

Floricica Senior arysha's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2009
    Postari in forum
    3.913
    Fete sper ca e linistea dinaintea furtunii de teste bineinteles.
    Nu mai pot de somn vreau acasa in pat.AMR 1zile jumate si 2 ore,ca vineri e juma de zi .
    Nu stiu ce au tickerele ca toate imi dau cu o zi inainte sau in urma nici unul nu imi da ziua corecta.

Iri o sa-ti las mp,sa nu uiti.Daca crezi o sa las si mesaj off pe mess.Te pupic mult mult de tot,drum bun incoace.
    si intalneala frumosa cu fetele.Pune mana pe burtici sa se ia si sa imi dai si mie dupaia.

Floricica Cu Vechime zglobulet's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.12.2007
    Postari in forum
    5.620
    buna fetelor

sa fie un capitol plin de liniute ....sa numai aveti loc pe aici de atatea burtici...

blacky sa ai o sarcina usoara si o nastere usoara

va pupam

Floricica Senior cami29's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.06.2010
    Postari in forum
    3.920
    salut fetelor,ne revedem si in noul capitol si dupa cate am vazut a inceput cu primul test pozitiv,blacky cum stai cu simptomele chiar nu ai deloc? eu azi mi-am luat tratamentul si il voi incepe pe 1 august mai astept poate totusi so gandii sa vina si la mine mentruatia,ca dupa ce imi vine ciclu ma apuc de stimulare.Si daca este sa curga cu teste POZITIVE sa declaram deschis sezonul.........

Floricica Cu Vechime maria1979's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.06.2009
    Postari in forum
    6.336
    Buna fetele
    Andreea concediu placut
    Cosmi la fel si tie
    Cristela ,Ade va pupic burtica
    Patricia sarcina usoara
    in acest capitol sa curga cu teste pozitive

Floricica Senior casablanca's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.08.2009
    Postari in forum
    3.223
    HEI buna buburuzelor! Roxi, naspa faza cu chistul, dar dc ai posibilitatea (la timp ma refer) incearca sa rezolvi problema...stii ca eu mereu am zis ca e cam ciudat la tine, intarzieri, etc, macar de-ai stii care-i problema s-o rezolvi si sa vina bebe. Ma bucur ca te bucuri de concediu si ca esti acasa, pup.
    Camelia mie imi pare ciudata urmatoarea faza, cum vad trompele la eco? sau trompa? inseamna ca e inflamata totusi dc se vede, nu? in mod normal eu stiu ca trompele nu se vizualizeaza la eco, oricum eu sunt de acord cu tine ca dupa aceasta experinta n-ar strica un HSG pt trompe, dar dr stiu mai bine....oricum a 2 a parere nu strica. Bafla multa si sa iasa cum iti doresti!
    Cosmi o sa-ti simtim lipsa pe aici...distractie placuta si ma bucur ca se intrevede un concediu plin!
    Lorittttooooo ce faci mamica mea draga, ai demolat casa? te-ai pus pe mucigai:) pup eu pe cavalerul meu preferat si bebe Lalu, care va devenii donsoara curand.
    Taniutza vrabiutza mi-e dor de tine!
    Sofi unde te ascunzi?
    Si eu de-abia astept CO, desi azi iar am avut discutii pe aici si mi-am luat geanta sa plec acasa, va dati seama in ce stadiu m-a adus si-acum ma intreb cum de n-am plecat? In fine, sper sa rezolv si problema asta curand, dar mai intai trebuie sa ma concentrez sa-mi rezolv si problemele cu spitalul...
    Aaaa sunt cu capul, am uitat, v-am citit de dimin dar n-apucasi sa postez: felicitari noi gravidute , sarcina usoara si bebe papcios! La dr dragutza sa monitorizezi bebeul si pe tine!
    Buuunnnn Iri ce faci dra? Cum e , vine Mr CM, sau poate vine bebe:)?? Ce-ar mai fi? muci ma fac, cand vii de-i asa:)
    Andreea , fara frica, prima data e mai greu, dupa aia tot prin avioane o sa vrei, statistic mai putine sanse ai in masina decat cu avionul:) Pai atunci dc trecu ovulationul poate sunteti 3 si nu stiti. Doamne ajuta la toate fetele, avem de adus 10 teste pozitive! 10!!!
    Modificata de casablanca; 21.07.2010 la 14:35:28.

Floricica Senior casablanca's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.08.2009
    Postari in forum
    3.223
    Gabi, mai toxicomana mica:) tie-ti cam plac anesteziile alea, ai? :) Cristela ai terminat pepenele galben azi:)?

Floricica Cu Vechime ladyinred's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2007
    Postari in forum
    5.059
    Buna fete frumoase si bengoase[imbratisarea]
    Nu am mai scris ca nu am noutati si e si nebunie la servici va dati seama dupa o luna de absenta cata treaba am avut
    Va pup de nu va vedeti

Floricica Senior cristela's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.06.2009
    Postari in forum
    3.868
    Citat Postat de blacky Vezi mesajul
    Da Gaby, am crescut, dar numai in nr de saptamani, ca la burta nu se vede.
    Va astept pe toate dincolo, ca am deschis capitol special pentru voi si pentru toate noile burticute, numai ca nu ma pot dezlipi de voi de aici, si am sa intru sa va stresez mereu. Sunteti niste dulci, va pup.
    Lasa ca nici la mine nu se vedea nimic pana la 16-17 saptamani; sincer; abia apoi a inceput sa "explodeze" burtica!
    Citat Postat de gabi.k Vezi mesajul
    Neata fetele! Da cineva o cafea....o anestezie....ceva? :-))))
    Pupicei Cristela! Vin si eu la intalneala, asta daca nu cumva apare Mr. CM si nu ma lasa.........!
    Dam- dam, orice vrei tu...cum sa nu te lasa Mister CM, ii dam vreo doua de dispare de tot (bine, dupa ce faci FIV-ul, OK?)...

Citat Postat de cosmi83 Vezi mesajul
    Fete sper ca e linistea dinaintea furtunii de teste bineinteles.
    Nu mai pot de somn vreau acasa in pat.AMR 1zile jumate si 2 ore,ca vineri e juma de zi .
    Nu stiu ce au tickerele ca toate imi dau cu o zi inainte sau in urma nici unul nu imi da ziua corecta..
    Curaj, mai e putin! Naspa cu tickerele:)
    Citat Postat de camelia29 Vezi mesajul
    salut fetelor,ne revedem si in noul capitol si dupa cate am vazut a inceput cu primul test pozitiv,blacky cum stai cu simptomele chiar nu ai deloc? eu azi mi-am luat tratamentul si il voi incepe pe 1 august mai astept poate totusi so gandii sa vina si la mine mentruatia,ca dupa ce imi vine ciclu ma apuc de stimulare.Si daca este sa curga cu teste POZITIVE sa declaram deschis sezonul.........
    Bafta, sa vina menstruatia si sa incepi stimularea!
    Citat Postat de maria1979 Vezi mesajul
    Buna fetele
    Cristela ,Ade va pupic burtica
    Pupici, Maria! Tu cum mai esti?
    Citat Postat de casablanca Vezi mesajul
    Gabi, mai toxicomana mica:) tie-ti cam plac anesteziile alea, ai? :) Cristela ai terminat pepenele galben azi:)?
    Da, l-am dat gata:))
    glitter-graphics.com
    ma rog, era galben, dar imagine cu pepene galben n-am gasit:))
    Citat Postat de ladyinred Vezi mesajul
    Buna fete frumoase si bengoase[imbratisarea]
    Nu am mai scris ca nu am noutati si e si nebunie la servici va dati seama dupa o luna de absenta cata treaba am avut
    Va pup de nu va vedeti
    Oau, te cred! Eu dupa 1 saptamana-maxim doua abia daca mai gasesc ceva pe birou!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari