Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664

Idee Sirop pentru imunitate si pofta de mancare Ayurvedic Happy Kid

Eu sunt in cautare de informatii despre suplimente alimentare pentru intarirea imunitatii si am gasit si cateva informatii despre acest sirop pentru imunitate si pentru pofta de mancare, Ayurvedic Happy Kid.

Conform prospectului, principalele substante active obtinute la rece sunt: proteinele, carbohidratii, fibrele si compusi minerali cu Ca, Ph, Fe, din Elettaria cardamomum si Embelia ribes care ajuta la digestie, combaterea infectiilor alimentare, stimuleaza si imbinatatesc functiile cerebrale.

Voi ati folosit siropelul asta? A avut efect?

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    buna.nu am folosit.in schimb pt imunitate iam dat imunogrip junior si ia mers f bine,nu a luat in 2 ani decat o data antibiotic.nici nu e la cresa,dar eu sunt multumita.cand va fii la gradi sau la cresa sunt sigura ca voi avea probl dar sper sa o ajute ce iam dat.si iam mai dat 2 luni bronhovaxon.

Floricica Debutanta nicodimionelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.02.2010
    Postari in forum
    614
    buna ,as vrea si eu sa-i dau acel siropel...da se da si fara prescriptie medicala?de la ce varsta merge dat?fetita mea are 1 an si 7 luni....

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Citat Postat de nicodimionelia Vezi mesajul
    buna ,as vrea si eu sa-i dau acel siropel...da se da si fara prescriptie medicala?de la ce varsta merge dat?fetita mea are 1 an si 7 luni....
    In prospect nu scrie nimic de varsta insa recomandare mea pe care inisit este sa iti intrebi pediatrul inainte de toate. Eu nu ii dau nici sirop de tuse lui Edi fara sa intreb pediatra pentru ca asa consider ca e bine, deci cu atat mai mult cand vine vorba de imunistimulatoare.

Floricica Nou Venita virginiaelena's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.11.2010
    Postari in forum
    41
    Eu am folosit tot un produs ayurvedic dar de la Himalaya: Septilin. Stiu ca este recomandat incepand cu varsta de 6 luni. La mine a dat rezultate. Sanatate!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari