Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Cu Vechime savuanamaria's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.07.2010
    Postari in forum
    7.818

Exclamatie Recomandare...Clinica medicala din orasul meu

Fetelor , va astept aici sa impartasim pareri legate de clinicile particulare din orasul nostru....
    Astept pareri si sfaturi de la voi....optati pentru clinica particulara sau pentru spital?
    Parerile sunt inpartite cu siguranta avand in vedere ca nu multe clinici sunt unitati cu paturi....majoritatea fiind ambulatorii chiar daca se fac operatii!
    Tot aici astept recomandarile voastre cu privire la laboratoarele medicale cele mai bune si de incredere de la voi din oras!
    Va doresc o zi buna si o saptamana linistita!
    Modificata de savuanamaria; 15.11.2010 la 11:51:48.

iubytzik22
    Guest
    In orasul meu este un singur spital si ala de stat deci nu am unde sa ma duc in alta parte.....asa ca o clinica particulara nu este in schimb sunt multe cabinete particulare care binenteles pt un simplu consult se merita sa te duci nu se compara cu spitalul in care conditiile sunt deplorabile...Laboratoare de incredere ar fi cele de la medcenter, policlinica 2 si cam atat...

Membru inregistrat la
    15.07.2010
    Postari in forum
    7.818
    iubytzik22....la profil nu ai orasul tau...specifica si asta pentru cei care nu stiu......(nu pentru mine :)))))

Floricica Debutanta mamica1's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.11.2010
    Postari in forum
    835
    eu sunt multumita de "HELIOS",nu au nici preturi mari si au servicii bune...eu una am fost multumita.

Membru inregistrat la
    15.07.2010
    Postari in forum
    7.818
    La noi in oras(craiova) sunt "n" clinici si policlinici, nu mai vb de laboratoare pentru analize medicale....insa ce nu este la noi si cred ca ne-ar prinde bine.....o clinica de obstetrica-ginecologie....eu as opta pentru o nastere in sistem privat....chiar daca cheltuielile sunt un pic mai ridicate cred ca ar fi extrem de utila!

cristina elena
    Guest
    Noi avem clinica de obstetrica-ginecologie Clinica Sanovil Bistrita http://sanovil.ro/about.html
    Din pacate cand am avut eu nevoie inca nu era asa ca a trebuit sa ma duc frumusel la Spitalul Judetean Bistrita
    Am inteles (nu stiu nimic sigur) ca in cadrul acestei clinici se vor deschide si alte ramuri: interne, pediatrie, etc. Un mic spital asa!
    Asa, ca sa dea peste nas spitalului mare care-i in lipsa cam de toate. Nitel s-a mai pus pe picioare pe ici pe colo, dar in rest....

Laboaratoare sunt cateva si ele, nu le prea stiu ca n-am prea folosit
    Cel mai de incredere, tot cel din cadrul clinicii Sanovil mi se pare.
    Modificata de cristina elena; 15.11.2010 la 12:23:49.

Membru inregistrat la
    15.07.2010
    Postari in forum
    7.818
    Super.....ce noroc pe viitoarele mamici din Bistrita.....sunt curioasa cristina....cine edecshis aceasta clinica....este un medic laudat si vestit pentru ceea ce stie sa faca...sau este unul care este plin de bani?

cristina elena
    Guest
    Anamaria si, si
    E vorba de medicul ginecolog Muresan Gavrilas.
    E un medic bun, eu doar de cateva ori am fost la el la consultatie. Dar e foarte apreciat in oras.
    Si ce-a facut pentru oras, pentru toate mamicile din zona doritoare de conditii occidentale de nastere chiar e de aplaudat.
    Nu vreau sa-mi amintesc in ce conditii am nascut eu in spital, conditii, personal, etc

cristina elena
    Guest

Membru inregistrat la
    15.07.2010
    Postari in forum
    7.818
    ....am vazut-o inca de cand mi-ai zis....este foarte frumoasa.....si intradevar tot respectul pentru acel om.....a facut un lucru bun pentru oras.....la noi vad ca nu binevoiesc nici unii sa miste vre un deget in sensul asta....erau multe promisiuni si pe aici dar sau dus pe apa sambetei de cand cu criza.....

Membru inregistrat la
    15.07.2010
    Postari in forum
    7.818
    Fetelor...din craiova....am vazut ca se va deschide o noua clinica in craiova....de chirurgie.....stie cineva daca este tot ambulatoriu?Ar fi ceva util la noi in oras daca ar fi unitate cu paturi....am mai scapa de spitale....!
    Astept raspunsuri de la cei care stiu....MOGOSMED se numeste!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari