Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita Olina's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.09.2011
    Postari in forum
    8

Profesor Dirk Uyttendaele MedLife

Dragele mele mamici,
    Va scriu in speranta ca poate si voi treceti prin acelasi chin ca mine. Magda, fetita noastra de 1 ani si 2 luni a fost diagnosticata cu o malformatie conegenitala la coloana numita scolioza toraco cervicala. Am incercat mai multe tratamente da nu ne-a ajutat prea mult, iar riscul ca Magda sa ajunga la insuficienta respiratorie e foarte mare. Doctorii de la Alexandrescu ne-au recomandat operatia in strainatate, da costurile sunt foarte mari. Am inceput sa strangem niste bani, insa acum am aflat ca la MedLife vine un doctor din Belgia care poate face operatia. Voi merge cu dosarul saptamana viitoare sa vad daca ne accepta, abia astept sa aflu rezultatele.

Moderator Floricica Avansata NicoleD's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.05.2011
    Postari in forum
    1.467
    Olina, multa bafta! Sa dea Domnul sa reusiti si fetita voastra sa se faca bine, sa se poata bucura de copilarie.
    La doctorul Burnei ati fost?

Floricica Nou Venita Olina's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.09.2011
    Postari in forum
    8
    Multumim mult Nicole pentru gandurile bune. L-am cunoscut si pe dr. Bunei. Dansul ne-a ajutat enorm, insa se declara neputincios pentru ca spitalul nu dispune de resursele necesare pentru a face operatia :(

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari