Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior raluca28's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.11.2009
    Postari in forum
    2.806

Operatie la Budimex - ceva recomandari?

Buna! Merg cu fetita mea Cati (2 ani si jumatate) pentru o operatie la Budimex (dr. Bratu). Speram ca o va putea face...pana acum am amanat-o de mai multe ori pe motive de sanatate (sau nu putea dr.).
    A facut cineva recent operatie la Budimex?
    Imi puteti spune cum sunt conditiile acolo?
    Cum sunt saloanele, rezervele, cate persoane intr-un salon, cum sunt asistentele, care sunt "atentiile" acceptabile. Daca aveti vreun sfati, ce ar trebui sa am cu mine, ce mi-ar folosi si ce mi-ar fi de prisos...sunt la prima internare mai lunga cu ea si chiar am nevoie de recomandari. Multumesc!

Floricica Novice meprincipessa's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2010
    Postari in forum
    344
    Eu am fost acolo acum 3 ani pentru o analiza rapida, iar dupa ce am obtinut rezultatul ne-am dat seama ca aveam nevoie de internare, dar nu am ramas pentru ca am vazut saloane cu muuuuulte paturi. Nu stiu nimic de rezerve, in ce conditii se obtin. Eu m-am internat la Elias. Acolo fiecare mamica sta singura cu copilul ei, ceea ce este perfect

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari