Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita cris_01's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.02.2010
    Postari in forum
    150

Operatie de testicul necoborat

Fiul meu a fost operat acum 11zile pt un testicul necoborat si o aderenta !Daca aveti intrebari si nelamuriri in legatura cu aceste probleme va astept si va raspund cu placere,acum cat am totul proaspat in minte

Floricica Nou Venita loread's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.12.2009
    Postari in forum
    1
    Citat Postat de cris_01 Vezi mesajul
    Fiul meu a fost operat acum 11zile pt un testicul necoborat si o aderenta !Daca aveti intrebari si nelamuriri in legatura cu aceste probleme va astept si va raspund cu placere,acum cat am totul proaspat in minte
    buna cris_01 ! am un bebelus de 8 luni si de curand am fost la un chirurg infantil la spitatul GR Alexandrescu din Buc si mi-a spus ca nu are un testicol si in septembrie sa mergem la operatie! te rog mult daca poti sa imi spui la tine cum a fost? il palpa doctorul? in ce a constat operatia? cat a durat? cat mai mu.lte detalii te rog frumos! mul;tumesc

Floricica Nou Venita the_fleur's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.07.2011
    Postari in forum
    1
    Citat Postat de cris_01 Vezi mesajul
    Buna,

Poti sa-mi spui cat a durat operatia,
    cat a stat in spital,
    a avut dureri dupa operatie,
    in cat timp si-a revenit,
    acasa i-ati dat ceva pastile pt calmarea durerilor, cum l-ati protejat...

Multumesc,

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari