Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta cris25's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.07.2009
    Postari in forum
    716

Medic Homeopat Pediatru BUCURESTI

Buna fetelor,

Caut un medic homeopat pediatru in Bucuresti in afara de Pavel Chirila- caci la el am programare abia in iulie pt fetita si in afara de Adrian Dumitrescu care e f departe de noi. Noi stam undeva in Nord.

Multumesc!

Floricica Nou Venita maria77's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.09.2007
    Postari in forum
    132
    Eu o recomand pe Nita Greta... Noi am fost la ea la medlife Grivita deci ar fi in zona de nord..a fost ok..am stat cred 40 de minute..te intreaba cum transpira copilul,cum doarme, cum mananca..etc.
    Pe noi ne-a ajutat mult si am fost la ea prin recomandarea unei fete de pe un alt forum..
    succes..a si am prins programare relativ repede.

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Maria vazusem si eu ca este recomandata dr Nita de la Medlife. Eu sunt interesata pentru o schema de imunizare. Voi pentru ce problema ati mers la homeopat?

Floricica Novice daniela37's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.05.2011
    Postari in forum
    556
    Buna! Cris, eu am fost la dr. Trifa, in Piata Amzei sau la Dr. Beatrix Pal, care lucra la fundatia Similimum, de la Piata Alba Iulia. Amandoua sunt foarte bune, noua, insa, ne-a mers mai bine cu schemele de tratament ale doctoritei Pal. Fundatia o poti gasi pe internet, are site. Suni si vezi daca dr. Pal mai lucreaza, eu nu am mai fost de un an si jumatate, cred. Trusa de raceala pe care ne-a dat-o doctorita Pal ne-a scapat pe noi toti de antibiotice. De asemenea, una din fetitele mele a scapat de amigdalitele recidivante, in urma tratamentului recomandat de doamna doctor. Daca poti sa ajungi la ea, ia si fetita cu tine sa o vada. Ii da si creioane colorate, ii gaseste si ei o preocupare cat stati voi de vorba. Sper sa o mai gasesti la fundatie, merita incercat...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari