Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita iannisgeorge's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.11.2008
    Postari in forum
    2

Limfedem sau limfangiom

buna mamici ,
    am nevoie urgenta de un doctor pediatru foarte bun copilul meu in varsta de 3 ani a fost diagnosticat prima data cu limfedem apoi cu limfagiom nici eu nu stiu ce sa mai cred problema este ca avea doar la picior iar acum a aparut si la mana multumesc mult

Floricica Nou Venita ktypricop's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.05.2011
    Postari in forum
    1
    buna , eu astazi am fost cu fetita in varsta de 1 an si 7 luni la un medic pediatru si a fost diagnosticata cu limfedem. eu nu sunt multumita de diagnostic si cu atat mai putin de faptul ca mi s-a spus ca nu pot face nimic pentru ea. chiar nu exista nimic petru aceasta problema ? daca ma poate ajuta cineva.....
    va multumesc

Floricica Nou Venita iannisgeorge's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.11.2008
    Postari in forum
    2
    asa a fost si baietelul meu diagnosticat cu limfedem prima data la Timisoara apoi la Budimex la Bucuresti cu limfagion . Nu stiu unde sa mai merg sa stiu un diagnostic sigur . Am avut aceasi reactie ca a ta. Adresa mea este iannisgeorge_2007@yahoo.com sa vb mai mult daca vrei . la ce doctor ai fost.

Cuvinte cheie pentru acest topic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari