Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita andreea frumusica's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    5

Ganglionii mariti

buna as vrea sa stiu si eu daca cineva a avut probleme cu ganglionii maritii!!ast rasp

Floricica Senior paulici's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046
    O fetita nascuta de o data cu a mea a avut, ca urmare a vaccinului din spital.

Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161
    Citat Postat de andreea frumusica Vezi mesajul
    buna as vrea sa stiu si eu daca cineva a avut probleme cu ganglionii maritii!!ast rasp
    la copil sau la mama? ce varsta? poate fi din foarte multe motive, de la chestii banale, la boli grave... de aia cel mai bine e un consult de specialitate.

Floricica Avansata alinaflory's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2009
    Postari in forum
    1.986
    Ce varsta are beebe in primul rand? Ganglionii mariti, asa cum au spus si celelalte mamici pot avea diverse cauze, posibil chiar si aparitia in scurt timp a unei boli gen rujeola , rubeola etc... baietelul meu a facut rubeola la 6 luni si cu o saptamana inainte avea ganglionii mariti, si rosu in gat si febra mare , dr ne-a tratat de rosu in gat si la sfarsitul tratamentului, pentru ca acesta a stopat eruptia, au aprut si bubitele

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    5
    am facut o biopsie si ast rasp am un baiat de 3 ani si acum 8 luni iau aparut vreo 3 ganglioni care iau trecut in termen de 2 luni dupa care au reaparut si mai mariti in volum si inca cativa mai mici,iam facut ananlize si nu-i iese nimic mia zis doctora ca nu are de ce sa se lege pt ca nui iese la analize nici o infectie in corp
    asa ca a mai ramas biopsia pe care am facuto si ast rasp,mentionez ca baiatu e ok mananca se joaca are energie credeti ca ar fi vb de cva grav
    adica cancer ....ast rasp

Floricica Cu Vechime flavia69's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.08.2008
    Postari in forum
    6.193
    Citat Postat de andreea frumusica Vezi mesajul
    am facut o biopsie si ast rasp am un baiat de 3 ani si acum 8 luni iau aparut vreo 3 ganglioni care iau trecut in termen de 2 luni dupa care au reaparut si mai mariti in volum si inca cativa mai mici,iam facut ananlize si nu-i iese nimic mia zis doctora ca nu are de ce sa se lege pt ca nui iese la analize nici o infectie in corp
    asa ca a mai ramas biopsia pe care am facuto si ast rasp,mentionez ca baiatu e ok mananca se joaca are energie credeti ca ar fi vb de cva grav
    adica cancer ....ast rasp
    nu te gandi la ce este mai rau, cred ca este mai degraba o infectie, poate urmeaza o boala a copilariei care este in incubatie acum! multa sanatate!!!

Membru inregistrat la
    12.02.2010
    Postari in forum
    5
    asa mia zis si medicu de fam ca sigur e o infectie care sa localizat acolo sa nu-mi fac griji,acum ast cu sufletul la gura analizele de la biopsie

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari