Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita mihalicniculina's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.11.2013
    Postari in forum
    10

Bebe nu doarme ...

Buna mamici...am o problema cu bebe ,nu mai vrea sa doarma noaptea s trezeste de 4 ori pe noapte e f agitat ce sa fac? vrea numai in brate iar cand il pun in patut plange intruna. A-ti auzit de siropul Calma Baby? A folosit cineva? va rog sa imi raspundeti. multumesc.

Floricica Nou Venita claudia__claudia's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.03.2014
    Postari in forum
    8
    Buna, si eu sunt interesata de acest produs, si astept pareri din partea mamicilor care au folosit calma baby. Noi avem bebe de 7 saptamani...nu pot spune ca nu doarme...numai ca o face fff agitat, se misca din manute din 15 in 15 min, geme si se screme continuu...si o face in somn. Se trezeste la 2 ore si papa...probabil de la colici face asa, dar imi e tare mila de ea cand o vad cat de agitat si chinuit doarme....plus ca sunt perioade cand nimeni nu poate dormi langa ea, asa galagios doarme...caut un produs care sa o linisteasca...intr-o anumita masura macar.
    Astept pareri...

Membru inregistrat la
    02.11.2013
    Postari in forum
    10
    buna mami ,eu am mai intrebat si incoace si incolo....toata lumea multumita de acest produs am vazut si pe net pareri bune despre el ,luni am sa il cumpar poate v-a dormi mai bine si se va mai linisti pt ca se trezeste noapte si din ora in ora:(( si nu e bine nici pt ea si nici pt mine. sa fiti sanatosi. va pup.

Membru inregistrat la
    02.11.2013
    Postari in forum
    10
    SIROP CALMA BABY....Mamici care a-ti auzit sau stiti cva despre ascest produs.? Va multumesc . Mai caut si alte pareri ....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari