Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta ema_mami_printese's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.09.2006
    Postari in forum
    810

Ajutor!!Caut medic de famile - pediatru competent in Timisoara, va rog sfatuiti-ma!

Buna,
    am nevoie urgenta de ajutorul mamicilor din Timisoara, va rog din suflet daca cunoasteti sau aveti un pediatru serios, competent, care este dedicat meseriei...va rog ajutati-ma!Din motive ce nu le pot povestii aici, relatia cu pediatra fetelor s-a stricat...nu mai se poate continua colaborarea, desi am fost multumita de ea ca pediatru!Acum sunt nevoita sa gasesc un alt pediatru, fiind vorba de sanatatea fetelor mele, teama de a ajunge in mainile unui dr. incompetent ma sperie!Va rog frumos, mamicile ce cunosc\merg la un pediatru serios daca se poate si medic de familie, le rog frumos sa imi spuna la cine si cate ceva despre dr. pe care mi-l recomanda!
    Va multumesc anticipat, sper sa nu ignorati strigatul meu de ajutor deoarece este disperat!

Floricica Nou Venita andrea81's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.11.2010
    Postari in forum
    7
    Iti pot recomanda cu mare drag pediatra baiatului meu d-na dr Bugeac. O femeie extraordinara, un medic stralucit, competenta, disponibila, responsabila!Are cabinet in Calea Sagului.

Membru inregistrat la
    24.09.2006
    Postari in forum
    810
    Citat Postat de andrea81 Vezi mesajul
    Iti pot recomanda cu mare drag pediatra baiatului meu d-na dr Bugeac. O femeie extraordinara, un medic stralucit, competenta, disponibila, responsabila!Are cabinet in Calea Sagului.
    Este si medic de familie, vreau sa impusc doi iepuri dintr-o lovitura...ar fi perfect sa fie!Multumesc pentru interes si ajutor!Mai am o intrebare cum lucreaza pe baza de programari, le respecta...raspunde la telefon in weekend sau dupa ora 10 in caz de urgenta...cum se comporta cu copii e draguta, dura..este meticuloasa sau foarte expeditiva la consultati...ati avut probleme de sanatate la copii pe care nu le-a putut rezolva?Ma scuzi ca te interoghez insa as vrea sa stiu daca e k!
    O seara placuta!
    Ema

Membru inregistrat la
    24.09.2006
    Postari in forum
    810
    Uf, mamicilor chiar nu stiti nici un dr. pediatru competent in Timisoara, va rog ajutati-ma, imi trebuie un pediatru pentru fetitele mele!!
    Multumesc!
    O seara placuta!
    Va rog faceti-va un pic de timp si sfatuiti-ma!

Floricica Nou Venita andrea81's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.11.2010
    Postari in forum
    7
    Este tot ce iti trebuie!Poti suna oricand ca raspunde, este foarte draguta si sociabila, are rabdare, meticuloasa, consultatia e pe baza de programare.Tratamentele pe care noi le-am primit au dat rezultate din prima.Bine, dar noi nici nu am avut mari pb de sanatate, chestii minore - raceli, otite.Noi suntem f multumiti si nu avem niciun repros sa-i facem.Acelasi lucru il aud si de la alte mamici care au bebe ca pacienti la ea.Si, da este pediatru si medic de familie.

Membru inregistrat la
    24.09.2006
    Postari in forum
    810
    Uf, dar oare e dispusa sa ne ia...suntem 1 adult adica eu si 2 copii..cum putem vb., stii ce iti scriu p.m!Multumesc frumos ptr. ajutor!O zi frumoasa!

Floricica Nou Venita alynutza21's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.10.2008
    Postari in forum
    4
    buna.as vrea sa stiu cum dau si eu de aceasta doctorita.noi suntem veniti recent in timisoara si as vrea un medic de familie pediatru pt baietelul meu.multumesc

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari