Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice Maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2011
    Postari in forum
    414
    Antonia mea a ales inelul de aur,lanticul de aur si cheile de la masina,ce sa mai pitipoanca iese :))

Floricica Senior raluca28's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.11.2009
    Postari in forum
    2.806
    Noi am facut acasa, in familie, si ca si jucarii iti recomand o masinuta antepremergator- din aceea de se pune copilul pe ea si se impinge cu picioarele.
    La doi ani a fost asa- La Multi Ani, S.! O petrecere homemade… Caiet pentru casa mea
    La 3 ani a fost asa- Despre petrecere… Caiet pentru casa mea
    Sa va distrati!

Floricica Nou Venita gillianna's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.07.2012
    Postari in forum
    58
    Si al meu a ales la mot,Seringa, verigheta de aur si bani.Sper sa fie medic .ha ha

Floricica Nou Venita anastef's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.10.2012
    Postari in forum
    8
    sa fiti sanatosi si sa faceti o petrecere pe cinste.
    pentru ca am avut ceva invitati la ziua noastra, noi am sarbatorit la un restaurant. am avut in primul rand doua tortuletze: o papusica pentru fetita mea si o masinuta pentru baietel (sunt gemeni). cei de la resturant ne-au ajuat f mult, adica ne-au sugerat ce sa punem pe tavita avand experienta in "domeniu". Printre obiectele pe care le-am pus, majoritateaau fost comune, insa am pus si obiecte specifice de fata (ruj, rimel etc) si specifice de baiat (masinuta, minge etc) am pus si o farfurie cu zahar, sare si orez care semnifica prosperitate. Dupa ce au ales obiectele lui Stefan i-am taiat motul iare fetitei i-am rupt turta si i-am taiat si motul.
    a fost distractiv pentru noi si obositor pt ei, sunt convinsa ca nu au inteles mare lucru insa se vor bucura cu siguranta de pozele pe care le-am facut si de ceea ce le vom povesti.

Floricica Nou Venita SteveWorks's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2013
    Postari in forum
    5
    Citat Postat de Maria Vezi mesajul
    Antonia mea a ales inelul de aur,lanticul de aur si cheile de la masina,ce sa mai pitipoanca iese :))
    Ha, ha...foarte tare. Si al meu numai la bani a tras.
    Modificata de littleprincess; 05.08.2015 la 10:18:25.

Floricica Senior violett24's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.08.2009
    Postari in forum
    3.323
    Abia astept sa vedem si noi ce luam.

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!