Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 17
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
    Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182

Testeaza produsele de protectie solara pentru copii si bebelusi de la NIVEA

Vara abia a inceput, dar razele soarelui isi fac simtita prezenta inca din timpul primaverii. Protectia solara trebuie sa intre in rutina noastra zilnica de ingrijire a celor mici, iar produsele trebuie alese astfel incat sa fie special destinate pielii lor sensibile.

NIVEA va ofera sansa de a testa produsele de protectie solara pentru bebelusi si copii:

• kit-ul pentru bebelusi: Lotiune de protectie solara pentru bebelusi si Crema de protectie solara pentru bebelusi

• kit-ul pentru copii: Lotiune de Protectie Solara pentru copii si Spray colorat de protectie solara pentru copii

Tot ce trebuie sa faceti este sa ne scrieti pe acest topic ca va doriti sa testati produsele si care este varsta copilului vostru, pana pe 21 iunie 2014.

Vom selecta apoi impreuna cu partenerul nostru un numar de 20 de mamici care vor primi produsele spre testare si va asteptam sa ne impartasiti experienta folosirii lor.

Floricica Nou Venita ionnela_22's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.04.2012
    Postari in forum
    41
    Mamica de baietel , Sorin-Mihai, 5 ani dorim sa testam kit/ul de produse pentru copii

Floricica Avansata blue65's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2006
    Postari in forum
    2.061
    Sunt mama a doi copii energici: un baietel de 5ani si o fetita de 1 anisor; imi doresc sa testez produsele de protectie solara de la Nivea :); amandoi adora soarele, stam foarte mult afara la joaca, iar pielea trebuie protejata de razele nocive.

Floricica Nou Venita ariana_mady's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.05.2014
    Postari in forum
    3
    As dori s atestez si eu produsele pentru bebelusi.Baietelul meu are 9 luni.Multumesc

Floricica Nou Venita Geanina.Negrea159's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.09.2013
    Postari in forum
    57
    Dorim si noi sa testam. Ianis are 1 an si 10 luni.Merci

Floricica Veterana helleborerose's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2008
    Postari in forum
    10.698
    As dori sa testez si eu produsele, desi mergem la mare in august. Sanziana are 4 ani. Multumim! :)

Floricica Nou Venita irina.radoi's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.06.2014
    Postari in forum
    2
    Buna ziua

Ma intereseaza si pe mine sa testez produsele pt protectie solara. Am un baietel de 8 luni si o fetita de 4.9 ani si acum ca a venit vara si stam la soare mai mult ca de obicei am nevoie de ceva care sa le protejeaza pielea sensibila. Ne pregatim si de vacanta la mare si avem nevoie de creme de protectie. Multumesc frumos!

Floricica Nou Venita Lory37's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.06.2014
    Postari in forum
    1
    Sunt mamica a 2 baieti nazdravani si iubitori de soare de 8 respectiv 7 ani si tare ne dorim sa testam produsele. Multumim

Floricica Avansata cojocari ruxandra's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.05.2009
    Postari in forum
    1.320
    As dori sa testez produsele am un baietel de 5 ani un bebelus de 5 luni si 17 zile.

Floricica Nou Venita ryta's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2010
    Postari in forum
    66
    Doresc sa testez produsele fetita 2 ani si 10 luni

Floricica Novice meprincipessa's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2010
    Postari in forum
    344
    Mi-as dori si eu sa testez aceste produse. Perioada de testare se potriveste ca o manusa pentru ca pe 1 iulie vom fi deja la mare, asa ca Iana (4 ani si 5 luni) va fi incantata sa-si coloreze putin pielea cu spray-ul colorant pentru protectie solara.

+ Raspunde
Pagina 1 din 17
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari