Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior ralucaa's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.04.2007
    Postari in forum
    4.789
    buna sunt curioasa sa stiu si parere altor mamici,eu i-l scot pe cel mic afara in fiecare zi si stam 30 minute in aer liber doar daca este vint puternic nu i-l scot dar in rest l-am scos pe orice vreme si este ok .Am auzit in schimb si mamici care nu scot copii cu zilele din casa motivind ca este foarte frig afara.

Floricica Cu Vechime flora73's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.03.2008
    Postari in forum
    7.652
    Si eu o tineam cam tot atat cand era ca Efe.
    Insa cand era mica tare...ea e nascuta in februarie, am iesit dar foarte putin in primele 2 luni, cate 5-10 minute.
    Cand e vant nu ieseam, dar cel mai periculos e vantul ala caldut de primavara sau toamna.

Floricica Senior irinacodrin's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.08.2007
    Postari in forum
    3.374
    si eu il scot pe Dragos zilnic. doar daca ploua sau e ger stam in casa. daca e mult prea rece stam numai vreo jumatate de ora , daca e mai binisor, cum a fost zilele astea in jur de 0 grade, stam si mai mult pana la 1 ora si jumatate.

Floricica Nou Venita Andreeaa89's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2017
    Postari in forum
    14
    Depinde cat de frig este afara, deobicei ii era frigut la piciorus, dar i-am cumparat niste ghetute si nu ii mai este atat de frig

OK

Acest site folosește cookie-uri pentru o mai bună experiență de vizitare. Prin continuarea navigării, ești de acord cu modul de utilizare a acestor informații. Detalii aici

Inainte sa pleci,

Poti gasi informatii utile si in materialele urmatoare:

Urmareste-ne si primeste cele mai noi informatii pentru tine si copilul tau!

Creeaza cont! sau Urmareste-ne pe Facebook!