Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita alexa29's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2009
    Postari in forum
    23
    Cam de proape o luna Alexa se trezeste noaptea in jur de ora 1-2 ma cheama si ma pune sa o tin de mana ana adormae la loc ceea ce dureaza maxim 5 min. Oare ce sa fie? Ea este ok altfel mananca se joaca e vioaie...ce sa fie cu trezirile astea?

Floricica Nou Venita mihaela_gemeni's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.11.2009
    Postari in forum
    117
    Nu stiu daca Alexa ta merge la cresa la gradi,dar daca e asa..probabil ca iti simte mult lipsa acolo si asta o afecteaza un pic...iar noaptea cand se trezeste,pe moment are impresia ca e departe de tine.
    Daca nu e vorba de vreo despartire probabil ca pur si simplu are o perioada in care vrea sa te simta aproape.Sau poate viseaza urat...cine stie?
    Oricum...cred ca e ceva de moment...ii va trece.Pupici si somnic dulce printesei!

Floricica Nou Venita bercusimona's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.01.2009
    Postari in forum
    19
    fica mea de un an se trezeste noaptea si incepe sa mearga prin pat in patru labute,dupa care adoarme pe unde apuca.e normal?va rog sa-mi dati si mie o parere.

stefaniajohansson
    Guest
    dupa 1 an incep copilasii sa aiba cosmaruri. si Jacquie are si e normal. e important sa fim langa ei si sa-i ajutam sa adoarma din nou linistiti.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari