Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta ioana07's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.12.2008
    Postari in forum
    1.038
    Cum reactioneaza copilasii vostri la aparitia unor pers. straine? Patri plange de cele mai multe ori. Daca mergem la cineva intai plangeeeee si dupa vreo 10-15 min isi vede de-ale ei,dar ocolind gazdele. Nu mai stiu cum sa fac.

V-ati confruntat cu probl asta?

Floricica Senior nicoleta15's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.07.2008
    Postari in forum
    4.085
    si noi avem problema asta. daca o persoana straina se apleaca spre el sau vrea sa puna mana pe el, imediat reactioneaza impingandu-l sau tipand, intoarce capul. daca persoana respectiva ii ofera ceva, il impresioneaza pe loc si se arata imediat interesat sa o accepte. sper sa scapam cat mai repede de problema asta

Floricica Senior nicoleta15's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.07.2008
    Postari in forum
    4.085
    cand mergem in vizita undeva...exact ca fetita ta: toate bune si frumoase atat timp cat gazda se face ca nu il vede

Moderator Floricica Cu Vechime larisa2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    noi stam f bine la capitolul asta. dar de mic am fost cu el peste tot. la 7 luni copilul meu era la petrecere de Mos Craciun si tot asa. este cel mai fericit cand vine cineva strain sau cand mergem noi pe undeva si vede fete noi

Floricica Cu Vechime viata's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2009
    Postari in forum
    8.289
    nici e n-am probleme u David,daca sunt si copii pentru joaca,restul nu mai conteaza deloc.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari