Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita alexa29's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2009
    Postari in forum
    23
    Fetelor ce program de somn au piticii vostri? Ca Alexandra mea si acum doarme pe bucatele din pacate. Fupa o ora pe la 11 apoi mai fura o ora pe la 6 seara si noaptea adoarme abia pe la 23. Oare e normal asa? Are 2 ani si 6 luni. Ma gandesc ca trebuie sa ii fac totusi un program de somn la pranz ca va merge la gradi din toamna si acolo stiu ca la 13 e ora de somn.

Moderator Floricica Cu Vechime larisa2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    gandesti corect, dar nu cred ca vei reusi foarte usor.era mult mai simplu daca ar fi avut deja un program. Yanis doarme noaptea am 10 ore si ora lui de culcare e in jur de 22.30, iar ziua la 13.30 il rapune somnu. si baga in jur de 3 ore- 3 jumate, depinde. cateodata are si 4 ore de somn ziua

Floricica Cu Vechime viata's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2009
    Postari in forum
    8.289
    David are 1an si 11 luni si de cateva zile se trezeste mai dimineata ca de obicei,iar somnul de pranz si-l face pe la 12,12.30.dar mai mult de o ora,nu doarme.in restul zilei oboseste urcandu-se,iar seara adoarme si pe la 22.30,dar pica lat.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari