Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Cu Vechime anna_creteanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.10.2007
    Postari in forum
    9.052
    Sadia, lucrurile stau putin altfel...
    Eu personal sunt de parere ca fiecare are dreptul sa isi creasca si sa isi educe copilul asa cum crede de cuviinta, indiferent ca eu as face sau nu acelasi lucru.
    In momentul in care insa cineva apare si spune ca nu si-ar duce (de exemplu) niciodata copilul intr-un restaurant select, fara a spune motivele, lasa loc de interpretari. Una dintre interpretari ar fi ca ceilalti parinti care isi duc copiii intr-un astfel de loc procedeaza total gresit... Asa ca celelalte mamici au tot dreptul la replica, nu?!?
    In fine, n-are rost sa insistam la nesfarsit pe aceeasi tema. Intre timp lucrurile s-au clarificat, apele s-au llinistit... e vremea sa deschida cineva alt subiect... "fierbinte". :)

Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    Citat Postat de sadia Vezi mesajul
    Moaaaama viata pe forum ....bravo Miru.Eu nu mi-as duce copiul la inmormantari,seara dupa 10,nu iesim decat ,rar ,gen inviere....vreo Urgente-spital.Mai ales unde se fumeaza.....nici vorba.E asa lunga ziua pentru ei,e destul parcul,cumparaturi,.....bine eu am un pusti de 3 ani.
    Ps .Miru meriti o medalie ca ai fc viata pe forum,tre sa umplem niste pagini pe aici,cum era o data.Initiatoarea subiectului a fost atacata din primele postari ca altii si-ar creste copii in salbaticie.Nu,nu asta a vrut sa spuna.
    Dar tu de unde stii cum era pe vremuri?

tabitha
    Guest
    Citat Postat de ioanabalescu Vezi mesajul
    Dar tu de unde stii cum era pe vremuri?
    Am citit intr-o postare a Sadiei,parca in topicul cu subiecte noi pe copilul.ro,ca citeste acest site de cativa ani,doar ca nu a postat.

sadia
    Guest
    Exact Tabitha.....copilul meu are 3 ani +,va citeam de cand eram insarcinata,deci o socoteala mica...asa sa topesc curiozitatea.Nu inteleg de ce asa curiozitate ,e un forum public,logat nelogat,se citeste clar!numai ca eu nu eram pro cu expunerea asta publica pe internet,dar de cand cu FB,parca m-am mai modernizat si eu......

Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    Exact Tabitha.....copilul meu are 3 ani +,va citeam de cand eram insarcinata,deci o socoteala mica...asa sa topesc curiozitatea.Nu inteleg de ce asa curiozitate ,e un forum public,logat nelogat,se citeste clar!numai ca eu nu eram pro cu expunerea asta publica pe internet,dar de cand cu FB,parca m-am mai modernizat si eu......
    Tocmai pt ca e forum public, nu iti inteleg tonul. pe un forum public se pun si intrebari de "topit curiozitatea"

tabitha
    Guest
    Eu am raspuns ca imi aminteam de postarea ta,daca e asa,sau nu,nu stiu sigur.Cred ca Ioana era doar curioasa,daca citesti de mult timp stii si tu ce le poate pielea unora,isi schimba user-ul de cateva ori si fac prapad.Slava Domnului ca exista chestia asta cu IP-urile si se stie care si cum e.Noi ,comunitatea de mamici,trebuie sa fim unite,nu trebuie sa ne deranjeze o intrebare de acest gen.Si eu mi-am schimbat user-ul si am primit multe intrebari de la ceilalti,dar nu m-am suparat,pentru ca nu am nimic de ascuns!

sadia
    Guest
    Nu sincer nu m-am suparat....chiar deloc,am pielea batrana si tabacita....bleah ce gluma urata.Ma rog.....scz mi s-a parut ca ai intrebat ofensator ca si cum nineni nu tre sa citeasca ce-i pe aici.
    Ps. scuze daca asa a cazut...eu nu am vrut.

Floricica Nou Venita izabellab's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2012
    Postari in forum
    167
    Sngura varianta care nu as pune-o in aplicare este barul. Nu i-as duce la bar!!! Este cel mai nepotrivit loc unde ar putea sa mergi cu un bebe/ copil. Am vazut mamici care si-au dus copiii in astfel de locuri. Este trist.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari