Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita constantinmihaela84's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.06.2009
    Postari in forum
    22
    copilul meu are 3ani si are 12 kg...s-a nascut prematur la 7 luni si jumatate cu gr. de 1800kg. daca aveti aceeleasi probleme va rog sa-mi raspundeti!

Floricica Avansata irina.braescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    2.160
    buna!
    baietelul meu are aproape 5 ani si doar 15kg. s-a nascut cu 3000g

Membru inregistrat la
    03.06.2009
    Postari in forum
    22
    CUM MANINCA COPILUL TAU? ESTE FFFF ACTIV.

Floricica Cu Vechime viata's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2009
    Postari in forum
    8.289
    baiatul meu,tocmai l-am cantarit si are 14 kg.sapt trecuta am fost la control,e f bine,e o greutate ok,pt varsta lui..plus ca e f energic,o secunda nu sta,si nu-i pretentios cu mancarea.imi mananca un castronas de ciorbita cu paine la pranz.si are 3 mese regulate plus suculet natural de fructe si portia de laptic de 2 bib,de lapte de vaca.e un copil activ si sanatos

Floricica Senior ghizza's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.01.2007
    Postari in forum
    4.620
    Baietelul meu are 16 kg si 91,5 cm la 2 ani si 3 luni....nu e un copil deloc gras, e f bine asa.....

Floricica Nou Venita alexmihai's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.09.2008
    Postari in forum
    74
    Mihaita are la 2 ani 14 kg si 90 de cm. Nu mi se pare nici gras nici slab si manaca f bine deocamdata.

oanachampion
    Guest
    Baietii mei aveau, la 2 ani si 3 luni, vreo 11,5 kg si 12 kg... amandoi au 95 cm. Si, slava cerului, mananca f bine si au fff multa energie. Devon (cel de 11,5 kg) mi se pare un pic cam slab (are si osatura mai delicata... nush cum sa explic), insa Aidan mi se pare f bine facut si cred, sincer, ca ar fi gras daca ar cantari mai mult decat atat... Acum e tot numai muschiuleti si la brate si la picioare... altfel ar fi pufos...

Floricica Nou Venita adastero's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2009
    Postari in forum
    239
    Al meu are 14 kg la un an si 85 cm. S-a nascut cu 4,6 kg, deci s-a incadrat bine , desi pe mine ma enerveaza asta cu urmarirea graficelor

Membru inregistrat la
    03.06.2009
    Postari in forum
    22
    nu crezi ca este cam grasut?

Membru inregistrat la
    03.06.2009
    Postari in forum
    22
    SCUZE!!!!!!!!

Floricica Cu Vechime ligiafodorean's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2008
    Postari in forum
    7.046
    Carina la 1 an si 5 luni avea 11.5 kg si 86 cm... mi-ar placea sa fie putin mai grasunica, insa desi mananca foarte bine nu se "prind" de ea kilogramele, nici nu-i de mirare la cata energie consuma zilnic alergandu-ne pe toti

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari