Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita patrick2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.07.2009
    Postari in forum
    13

Fetita mea nu mai vrea sa doarma singura

Topicul este raspuns la articolul Fetita mea nu mai vrea sa doarma singura

buna.si eu am aceiasi problema cu micutul meu de un an si o luna.pana acum credeam ca se trezeste sa pape pt ca inca alaptam dar vad ca nu e asa cum il luam din patut pt ca plange si il mutam la noi in pat nu mai vrea nici san si adoarme repede,nu il deranjeaza nici zgomotul,vom incerca sa avem rabdare sa-l dezvatam numai ca se trezeste din 3 in trei ore.

Floricica Nou Venita miau_ceci's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.03.2010
    Postari in forum
    4
    am o fetita de 2 ani aproape si nu a vrut niciodata sa doarma in patut..am incercat toate modalitatile sa "scap" de ea din pat...dar nu am reusit cand era in patut se trezea din ora in ora si plangea si tb sa o iau in pat....de fapt am gresit NU TREBUIA...dar oare e prea tarziu???as vrea sa o dezobisnuiesc mai ales acum ca vine vara si nu o sa rezistam 3 in pat...si oricum nu as vrea sa doarma cu noi pana la 10 ani....are patutu ei cu noi in camera frumos amenajat...dar e plin cu jucarii...cum sa fac sa schimb asta...mai am vreo sansa sa doarma singura?

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari