Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita Harald's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.02.2011
    Postari in forum
    2

Cum se inveselesc copiii?

Sunt un proaspat tatic , astazi fetita mea are o luna si am o mica problema; imi zambeste foarte rar cand ma apropiu de el sau cand ma joc cu el.
    In schimb la sotia mea , de fiecare data aproape cand se apropie de el si ii vorbese , copilul zambeste.
    Cum as putea sa il inveselesc? Ce sa ii fac? Cum sa ma joc cu el? Unde sa il gadil?
    Helllllllllp !!!!

Floricica Debutanta mamica1's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.11.2010
    Postari in forum
    835
    ori e fetita ori baiat????
    ca sa-ti raspund totusi la intrebare, e cam micut bebele ca sa zambeasca....il poti tine in brate, dar mai ai de asteptat pana sa-ti zambeasca, nu-ti face griji va veni si vremea aia.....ai rabdare:)
    Citat Postat de Harald Vezi mesajul
    Sunt un proaspat tatic , astazi fetita mea are o luna si am o mica problema; imi zambeste foarte rar cand ma apropiu de el sau cand ma joc cu el.
    In schimb la sotia mea , de fiecare data aproape cand se apropie de el si ii vorbese , copilul zambeste.
    Cum as putea sa il inveselesc? Ce sa ii fac? Cum sa ma joc cu el? Unde sa il gadil?
    Helllllllllp !!!!

Floricica Debutanta bubu24's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.05.2009
    Postari in forum
    604
    Citat Postat de Harald Vezi mesajul
    Helllllllllp !!!!
    stai linistit ca o sa zambeasca si la tine ,bebele e foarte micut(nu m_am lamurit ce este....probablil fetita..dar te-ai exprimat gresit)...mama este mama,este prima figura pe care bebeii o recunosc...nu trebuie sa te pui pe gadilat copilul....rabdare tati

Floricica Nou Venita Harald's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.02.2011
    Postari in forum
    2
    e fetita , am scris in graba si a reiesit ca e cand fetita cand baiat.
    multumesc pentru raspuns.
    sunt nerabdator :)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari