Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita diana.m's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.03.2009
    Postari in forum
    18
    Nu stiu cum sa o determin pe Bianca sa renunte la "suzi" parca a devenit cea mai buna prietena a ei...mereu o cauta o striga, la culcare nu merge fara ea...are deja un an si 7 luni si cred ca e cazul sa reununtam insa nu stiu cum sa procedez. As vrea niste sfaturi de la voi

Floricica Senior k.aurelia's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2008
    Postari in forum
    4.569
    eu fetitei mele i-am taiat suzeta de la baza si i-am spus ca a mancat-o pisi, i-am aratat-o vre-o 2-3 zile si i-o dadeam ca sa vada ca nu poate sa moflaie la ea (aveam in caza si suzeta de rezerva dar m-am tinut tare si nu i-am dat-o la orice maraiala de a ei)
    a fost mai greu pt ca in ziua respectiva am plecat si cu trenul si ca sa doarma avea nevoie de suzete dar tot nu i-am dat

Floricica Cu Vechime viata's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2009
    Postari in forum
    8.289
    si DAVID deja a ros-o pe jumatate de la dinti si i-am zis ca daca o rupe de tot eu nu-i mai cumpar alta.la fel face si el,o striga,o cauta si chiar adoarme cu ea.dar daca se rupe,o tai si eu de la baza sa vedem daca poate trage din ea asa,si cred ca singur va renunta...

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    Eu la cel mare i-am aruncat-o in foc:)
    l-am pus pe el sa arunce vreo 2 pe care le avea fratele sau (Bogdi a renuntat singur la suzi pe la 7 luni) si apoi sotul s-a facut ca-i arunca si suzeta lui,Marius nu a vazut ca de fapt sotul a ascuns suzeta in maneca si a luat-o de buna ca a aruncat-o in foc) i-a dus dorul mult dar a acceptat pana la urma

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari