Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita rhino25's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.02.2009
    Postari in forum
    12
    Ne-am dorit-o foarte mult pe Iulia si cand a venit minunea fara sa vrem cred ca am devenit un pic exagerati. Am protejat-o cat am putut noi de mult. Acum are un an jumate si eu inca ii sterilizez tot ce foloseste de la biberon la lingurite castrolnele si jucariile care se pot steriliza. Cum cade ceva pe jos e spalat bine de tot inainte sa ii fie dat inapoi. cu toate astea Mi-a racit de 2 ori extrem de rau.

As vrea sa va intreb pe voi...cand e prea mult? Mi-e teama ca daca voi renunta la "obiceiurile" mele va fi mereu bolnavioara...pe de alta pare stiu ca va intra in colectivitate si atunci nu o voi mai putea proteja asa cum fac acum

Floricica Novice mirela_cirneci's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.11.2009
    Postari in forum
    422
    atata timp cat aui si timp si rabdare de ce sa nu le sterilizezi.E mai bine sa previi decat sa tratezi.SI eu ii mai fierb inca bibe si are un an jumate fata

Floricica Nou Venita adastero's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2009
    Postari in forum
    239
    Parerea mea e ca e exagerat, dar e numai parerea mea, gandindu-ma ca organismul lor nu e pus sa lupte cu microbii obisnuiti din jur, mai ales la gradi cand vor merge... dar e parerea mea. Cel mai bine e sa procedezi asa cum crezi tu de cuviinta, asa cum simti ca e mai bine

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari