Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita decebal's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.01.2012
    Postari in forum
    2

Cadou pentru copil de 1 an

Buna,

Peste o saptamana o sa fie ziua nepotelului meu, care va implini 1 anisor... Si nu stiu ce sa i cumpar! Imi puteti da niste idei?
    Va multumesc!
    Decebal

Floricica Novice Maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2011
    Postari in forum
    414
    Poi puteti sa ii luati ceva de imbracat pt ca sunt reduceri acum,la H&M sunt niste hainute mortale...eu i am luat ieri Antoniei o caciula cu 10lei,un body superb cu vreo 30lei parca...au tot felul de lucruri frumoase.La Fox iar sunt lucruri frumoase.

Floricica Debutanta llorikiss's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.08.2011
    Postari in forum
    693
    Un lego :) cu siguranta va fi incantat

mada_lyna
    Guest
    o jucarie,sa se bucure EL in primul rand,si poate si o hainutza. dak esti in relatii apropiate cu mamica lui,intreab-o ce ii lipseste din garderoba copilului. iar despre jucarii,incearca ceva cu butoane,luminite si muzica:se dau toti in vant dupa ele(muzicute,xilofoane,pianine etc). dar vezi sa fie sigure(adica sa nu aiba parti detasabile mici ca bb-ii de 1 an baga tot in guritza).eu i-am luat lui Robi la 1 an o masuta de joaca cu multe butoane care canta ,volan etc.cred ca vindea cineva pe bazar ceva identic.spor !

Moderator Floricica Veterana andreuk's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2007
    Postari in forum
    11.694
    In functie de buget, eu recomand o jucarie interactiva de genul celor de la Fisher Price (nu neaparat fisher price pt ca sunt destul de scumpe dar ce-i drept calitative).

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    Imag041..jpg eu iam luat la 1 an o tricicleta si o jucarie pe care o poate folosi si ca sa mearga,o jucarie interactiva.am dat acum 3 ani 1mil pe ea dar merita si 5mil.

Moderator Floricica Debutanta gabryoleta's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    706
    un volan interactiv cred ca ar fi super la varsta asta,mai ales ca e baietel

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari